Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97321 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Kupował ktoś Radka 9500 na WGE? , Auror 10/01/04 14:24
Słyszę ciągle tylko o osobach, które kupiły sobie owe radki przez i-net - jedna osoba napisała niedawno chyba że miała możliwość kupić tą kartę na Warszawskiej Giełdzie Elektronicznej - chciałbym wiedzieć czy Radek 9500 jest tam tak normalnie dostępny czy też ktoś może go sobie zamówił albo jakaś okazja była do kupna?

wogóle te karty są jeszcze produkowane? bo wychodzą z cenników powoli ...

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. właśnie przed chwolą zakupiłem , ENGELS 10/01/04 14:40
    w komputroniku za 529zł może uda mi się z niej wyciągnąc te dodatkowe 4 potoki:)


    Zamówienie detaliczne (Benchmark) nr. xxxxxxx, z dnia: 2004-01-10 13:35:20
    Zamówienie realizuje i obsługuje firma Komputronik sp. z o.o., serwis benchmark.pl natomiast udziela wsparcia technicznego do zakupionych produktów

    -----------------------------------------------------------------

    |Lp.| | Ilość | Cena netto | Cena Brutto | Wartość Netto | Wartość Brutto |
    --------------------------------------------------------------------------------
    | 1| Radeon 9500 `build by ATI` 64 MB DDR DVI + TV (AGP x8, 3.0 ns) bulk |
    | | | 1 | 433.61 | 529.00 | 433.61 | 529.00 |
    --------------------------------------------------------------------------------
    | 2| usługa transportowa [8:00 - 17:00] |
    | | | 1 | 9.02 | 11.00 | 9.02 | 11.00 |
    --------------------------------------------------------------------------------
    | Razem | 442.63 | 540.00 |
    ------------------------------------------------

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  2. Wszyscy puszczają dodatkowe potoki na "built by ati", a czy ten sam... , Miro 10/01/04 14:59
    ...model w wydaniu Herculesa też jest taki podatny? [Herc 9500 64MB OEM]
    Puszczał może ktoś na takim hercu lub na Sapphire 9500 128MB? Są też dostępne gdzieniegdzie PowerColory też 128MB. Hmmm, takie wersje co mają 128MB byłyby lepszymi kąskami...

    1. testy , ENGELS 10/01/04 15:29
      wskazują ,że dopiero od rozdzoelczości 1028x xxxx wydajność jest wyższa o około 10-20% ale przy 12000 3dsraków to nie ma zadnej różnicy

      Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL