Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101807 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Linux: jak przekierowac zablokowanych userow na jakas strone.. , humel 10/01/04 15:20
j.w. tzn powiedzmy ze jest taka sytuacja.. User X nie zaplacil abonamenciku wiec wycialem go na firewallu, ale chcialbym mu o tym przypomniec i przekierowywuje go na jakas inna strone gdzie bedzie text typu.. Nie zaplaciles, wiec zaplac...

Tylko jak to zrobic... Probowalem virtualek, ale chyba cos nie chce dzialac.. Uruchomiony jest serwer www...

Ma ktos jakis pomysl ???

**** HuMeL ****

  1. transparent proxy , Deus ex machine 10/01/04 15:36
    ale w szczegolach Ci nie pomoge bo sam za duzo nie wiem, ogolnie kierujesz dany IP wew na konkretna stronke np. informujaca, ze ni oplacil abonm. a reszte uslug blokujesz na serwie

    "Uti non Abuti"

  2. prościzna;-) , kaszpio 10/01/04 17:16
    Robisz tak:
    1) httpd.conf
    Listen IP:666
    #to spowoduje ze serwer bedzie nasluchiwal takze na porcie 666
    <VirtualHost 80.55.89.59>
    ServerAdmin
    DocumentRoot /virtualka
    </VirtualHost>

    do katalogu wirtualka wrzucasz jakis tam se index.html z info o nie zaplaceniu

    Potem w firewallu dajesz:
    iptables -t nat -I PREROUTING -p tcp -s IP-kolesia-do-zbanowania -d 0/0 -j DNAT --to IP-z-virtualką:666

    check out;-)

    Toshiba Tecra S11-124

    1. kurcze.. tak myslalem o tym zeby dopisac ten port do LISTEN.. , humel 10/01/04 18:32
      a wlasciwie to czekalem na Twojego posta :)))
      ostatnio wedlug wskazowek z insurgents udalo mi sie wreszcie odpalic Postfix'a +sasl.. dotychczas sasl u mnie nie dzialal :))))))))))))
      wielkie thx...

      **** HuMeL ****

    2. ... , humel 10/01/04 19:03
      --to-destination.... :))))))

      **** HuMeL ****

  3. Albo poprostu , DraxteR 10/01/04 20:11
    ... doinstalowac miniserv-a :) i po sprawie.

    ----------------------------
    Your heart is free.
    Have the courage to follow it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL