Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101424 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-AUDIO] czy warto kupić Sennheiser HD433 za 50 zeta ? , fiskomp 10/01/04 16:57
W miasteczku u mnie jest przecena w MM, cena spadła z 89 zeta. W końcu to porządna firma, ale mam dylemat, na miejscu odsłuchać się nie da bo zewnętrzna kakofonia na to nie pozwala, ma ktoś je może i coś doradzi ?

z góry dzięki za rady i pozdrawiam,

  1. moim zdaniem warto , tytan 10/01/04 17:12
    jezeli poszukujesz sluchawek i nie masz wiecej pieniedzy to te beda dobrym wyborem - szczegolnie na tle konkurencji z przedzialu ~50zl.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  2. ._. , GregorP-Redakcja 10/01/04 17:18
    Za tę cenę jak najbardziej.

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  3. brac... , obiwan 10/01/04 17:30
    123

    ...and justice for all

  4. warte , Wasabi 10/01/04 17:48
    tej ceny ;]
    zreszta 89 tez byly warte ;]

    Nothing to see here

  5. jeden z kolegow ladnie to ujol... , Skyp 10/01/04 18:59
    w przypadku tej firmy dostaje sie dokaldnie to za co sie placi... im wiecej tym lepsza jakosc... wiec cudo to nie bedzie ale napewno lepiej sie zaprezentuja niz konkurencja na tym pulapie cenowym. Na wiecej bym nie oczekiwal... nie traktuj wiec tego jako okazji tlyko kompromis cena/jakosc - bo na tle lepszych Sennheiserow i tak te sluchawki beda wypadac slabo... ale nie wszyscy sa na tyle skrzywieni aby wydawac na glupie sluchawki 700 stow ;)
    wiec mimo wszystko radzilbym posluchac ich przed zakupem na ulunbionej plycie...

    Skyp

  6. no i kupiłem te słuchawki :) , fiskomp 10/01/04 20:10
    Dzięki za podpowiedzi, faktycznie jakieś tam super cudo to nie jest, ale:
    1. Porównałem je do SONY jakieś takie niby solidne za 120 zeta, wymiękły.
    2. Faktycznie jakość dźwięku w porównaniu do moich poprzednich Phillipsów za 30 zeta, nawet nie ma o czym pisać :))))
    3. Jak zapuściłem sobie Nightwish z discman'a to mało mi łba nie urwało (oczywiście prawie byłem bezgłowy jak zapodałem HD600, ale 599 zeta to przeginka, chociaż są warte tej kasy).

    Jedno małe "ale" do tych słuchaweczek, to to że mają nie za wygodne muszelki, takie jakieś sztywne, płaskie i z deka uciskają główkę. Kwestia przyzwyczajenia i dopasowania się gąbek.

    Kolo z MM mówił, że były jeszcze jakieś KODA za 150 zeta i warte tej kasy, ale poszły jak świeże bułki.

    to tyle reszta wyjdzie w praniu, ew. je opchnę na allegro :) w końcu to firma :)

    pozdrawiam,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL