Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101338 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakie chlodzenie do HDD ?? , Milo 10/01/04 21:05
jak w temacie! szukam dobrego chłodzenia do dysku :-) ktoś może coś zaproponować ??

  1. ._. , GregorP-Redakcja 10/01/04 21:09
    Bardzo możliwe.. ..hehe.. :))

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. ._. , GregorP-Redakcja 10/01/04 21:29
      Sry nie do tego wątku to było..

      ..co do dysku.. ..hmm.. ..jakiego?.. ..może zdradzisz nam tę tajemnicę..

      ..No tears to cry, no feelings left,
      this species has amused itself to
      death....

  2. hmm , Zryty_Berecik 10/01/04 21:10
    wiatrak 80x80x25@7V
    chlodze tak moje 2 hddki
    i w zupełności to wystarcza
    wiatraki "umocowane 1-2cm nad dyskami

    1. hmm , Zryty_Berecik 10/01/04 21:18
      http://polhost.pl/~wojtas/DSC00002.JPG

      1. bardzo dobrze widac, , Tummi 10/01/04 21:39
        co sie dzieje, jak nawiewamy powietrze na hdd'ki - tona kurzu :>>>>>>
        zryty - ten wentyl nie jest za blisko napedu cd? Wyglada na to, ze on nie ma czym dmuchac :0

        Aha - w budach czifteka jest BARDZO FAJNA 'kieszen' na wentylatorki 8x8 tuz przed sankami na hdd. Kto widzial, to wie o czym mowie - super sprawa.

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. nie , Zryty_Berecik 10/01/04 21:44
          jest za wysoko
          rezultaty widaćw odczycie temp
          jak nie mialem tego wiatraczka to temp dochodziła do 52-53
          teraz 35-37 stopni ( zalezy od temp w pokoju )

  3. a może takie coś , pirat 10/01/04 22:22
    http://allegro.pl/show_item.php?item=19908627

    odczepta się od mojego podpisu ;)

  4. Nio np: , HURAN 11/01/04 01:45
    Coolermaster cooldrive 3 lub 4

    are U ReadyNAS??

  5. a ja mam wentyl , voyteck 11/01/04 11:17
    80x80 chyba 5V pod dyskiem na takim domowej roboty stelazu i tez jest elegancko. i dmucha od dolu akurat lapie swieze powietrze wlatujace przednim otworem. tanio cicho i skutecznie ;)

    Doświadczenie wzrasta
    proporcjonalnie do liczby
    zniszczonych urządzeń.

  6. a co do mojego HD to ... , Milo 11/01/04 13:16
    Segate Barracuda 7200 rpm ...

  7. może to ?? , Milo 11/01/04 13:28
    http://www.4max.com.pl/...=26&gg=19&id=425

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL