Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 105601 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sądzicie o programach przyseszających połaczenia intenetowe? , trol 11/01/04 15:00
Teraz dopiero to odkryłem.

Jest duzo takich programików np.
http://download.chip.pl/download_64335.html
http://download.chip.pl/download_50974.html
http://download.chip.pl/download_55014.html

bawił ktoś sie juz tym ?

  1. Jak dla mnie, , d-a-x 11/01/04 15:42
    i pewnie wiekszosci, to jest po prostu 'shit'. Nie warto marnować czasu na bawienie sie takimi programikami, nic to nie daje.

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

  2. Jak juz chcesz pokombinowac , Rybeck 11/01/04 15:50
    to polecam cFos. to taki smieszny programik - przydaje sie jak chcesz cos pasc (osla albo mula)

    Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
    -ci co rozumieją kod binarny
    -ci co go nie rozumieją

    1. poczytaj o tym na jama mastaha , Rybeck 11/01/04 17:57
      http://infojama.pl

      Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
      -ci co rozumieją kod binarny
      -ci co go nie rozumieją

  3. powiem ci , Birdman 11/01/04 15:54
    ze najlepiej przyspiesza polaczenie z internetem szybsz lacze; tu nie pomoze zaden program;

    ping?

  4. ok dzieki , trol 11/01/04 16:02
    nie instaluje tego

  5. Jak masz DialogCdi to highserial tylko... , tecep 11/01/04 16:34
    ale to sa sterowniki do portu:) Ale skok predkosci widoczny, pod Win 98 pod ktorym nie moge zaistalowac Highseriala net jest o okolo 35% wolniejszy(ostatnio mi sie nudzilo jak bylem chory to mierzylem:) )

    taaaaaaaaa.....

  6. o dupe.. , Kowal38 11/01/04 16:59
    rozbić !

    srota a na Kota zwalota !

    1. nawet , mirkrup 11/01/04 18:22
      o kant ....

  7. A jak to sie ma do programow z Allegro? , Phate 12/01/04 06:47
    Sa tam takie przyspieszacze po 9,99zl ktore ponoc pinguja serwery DNS i ustawiaja nam najszybszy dla nas serwer DNS - podobno to znacznie przyspiesza przegladanie www. Ale czy tak jest w rzeczywistosci? Ktos testowal? Bo sam sie nad tym zastanawiam.

    Pozdrawiam ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL