Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110724 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rada na kiepskie transfery w eMule (neo+) i nie tylko , XepeR 11/01/04 18:48
Szperajac w necie natrafilem na cos takiego:

http://republika.pl/brader/cfos.txt

Probowal ktos? Co to ten cFos? Czytalem na roznych forach ze z tym programem i nowymi sterami jest znacznie lepiej w mułku. Nie mam czasu teraz zeby to sprawdzic, bede grzebal dopiero jutro :( Takze jak wrazenia?

  1. probowalem , elk 11/01/04 19:05
    i caly czas sie lacze za pomoca tego czegos - pomaga moim zdaniem i to bardzo (zwlaszcza w programach p2p).
    Polecam...

    1. u mnie nei chcial dzialac , Yorg 11/01/04 19:07
      to musialem przyciac transfery za pomoca netlimitera - niestety

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  2. mod pawcia , dida 11/01/04 19:22
    TO PODPOWIADAM.... jako ze3 jade na routerku i nie potrzebuje cefosa jak jediesz na modemiku no to cefos lub net limiter

    1. 4.11cP4 , mirkrup 11/01/04 19:57
      :))

  3. Ludzieeee , Doczu 11/01/04 20:04
    Nie oczekujcie cudów od Cfosa. Ten program kolejkuje pakiety, i nie przyspiesza w żaden sposób połączeń. Dzięki niemu nie ma jedynie problemów z przycinaniem kompa, własnie w programach p2p. Bez niego rzeczywiśce jak osiołek byl włączony, to kompik strasznie zwalniał :-( Po zainstalowaniu CFosa - już nie zwalnia, no ale ani osiołek nie chodzi mi przez to szybciej, ani strony nie wczytują mi się szybciej niż przed zainstalowaniem CFosa. Nie oczekujcie więc cudów.
    Jeśli ktoś nie korzysta z p2p lub nie wysyła dużej ilości danych jednocześnie pobierając duże ilości, to nie ma sensu instalować CFosa

    1. przeciez , Kamil_W 12/01/04 09:09
      kolega pisal, ze to rada dla tych co sciagaja mulkiem - a ci raczej malo nie sciagaja ;-) Ja mam cfosa na neostradzie i bardzo sobie chwale, wczesniej przy moim srednim downloadzie ok 50 kb/s nie szlo zupelnie przegladac stron www, z cfosem nie ma najmniejszych problemow.

      i might fight this sickness, find a
      cure...

      1. chociaz , Kamil_W 12/01/04 09:11
        oczywiscie samych transferow cfos nie przyspieszy i z neostrady nie zrobi megabita :-)

        i might fight this sickness, find a
        cure...

  4. nope 4.13 p4 ;) , dida 11/01/04 20:39
    ;-)

  5. Jak mialem Neo... , Ar3cK 11/01/04 20:53
    ...to mialem ciagle 65kB na torrencie... on nie przyspiesza Wam downloadu ale pozwala osiagac max... dzieki niemu upload nie zapycha download...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL