Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110897 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zmniejszyc priorytet np: dla plikow kopiowanych w sieci? , kaszpio 11/01/04 22:48
Chodzi mi o to, ze jak np: wrzucam sobie jakis pliczek na serwerek (3 obrazy ISO) przez otoczenie sieciowe to po chwili system jest calkowiecie zaabsorbowany tym zadaniem...i mega muli...Nie da sie przyciac temu zadaniu troche zasobow?
Pozdrawiam.

Toshiba Tecra S11-124

  1. a moze jakbys , voyteck 11/01/04 22:54
    uzywal do tego np totalcmd(nie wiem,czy mozna tak z exlporerem) to po prostu zmniejszyc priorytet w Menedzeze zadan?
    moze to zmniejszy obciazenie systemu kopiowanie,

    Doświadczenie wzrasta
    proporcjonalnie do liczby
    zniszczonych urządzeń.

  2. jakie zasoby zzera? , Kenny 11/01/04 23:17
    1) czy to na pewno nie antywirus zjada cala pamiec...?
    2) priorytet dla procka mozesz zmieniac w menedzeze zadan
    3) total commander, gdy jego okno nie jest na wierzchu podczas sciagania lub wysylania, obniza 'priorytet' i zwalnia

    .:Pozdrowienia:.

  3. chodzi o to... , kaszpio 11/01/04 23:21
    ....ze podczas kopiowania, oraz zaraz po caly ram mam zawalony...a posiadam 512 MB DIMM (wiem ze to dimm, ale bez przesady)...

    Toshiba Tecra S11-124

    1. czyli prawie na pewno antywirus , Kenny 12/01/04 09:34
      1) zmien antywira lub zainstaluj nowsza wersje
      2) wylacz duze pliki ze sprawdzania przez 'monitor' antywira

      .:Pozdrowienia:.

  4. moze masz , mondragon 12/01/04 03:22
    wlaczonego nortona antyvirusa?

  5. podłączę się: , Coyote 12/01/04 09:13
    a jak zmniejszyć priorytet dla plików, które ktoś ode mnie pobiera z sieci?

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

  6. Coyote , mondragon 12/01/04 13:01
    to moze zmniejszyć jakoś max transfer sciagania

    1. też pomysł... , Coyote 12/01/04 15:02
      ...tylko jak?

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

  7. ja postawilem w lokalnej sieci serwer ftp , voyteck 12/01/04 17:19
    wylaczylem zwykle udostepnainie, na ftp dalem limity sciagania i juz nie zauwazam, kiedy ktos ode mnie cos sciaga :)))a jesli chodzi o wysylanie plikow to jest taki program TotalCopy i tam mozna ustawic predkosc kopiowania, mozna zmiejszyc tak, ze proces kopiowania nie bedzie raczej zauwazalny

    Doświadczenie wzrasta
    proporcjonalnie do liczby
    zniszczonych urządzeń.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL