Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 3477 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Problem z OPERATION FLASHPOINT: RESISTANCE , yolek 12/01/04 19:13
ma taki problem ze podczas instalacji wyskakuje mi na samym koncu blad: Cannot Create File (...Operation Flaspoint Resistance/bin/ijl15.dll). Ma ktos jakis pomysl jak zainstalowac gierke??

...::: GG#: 794008 :::...

  1. kup oryginal... , xmac 12/01/04 19:47
    http://www.codemasters.com/...faqs.php?gameid=1010

    dual&mobile power
    XMAC

    1. addon... , xmac 12/01/04 19:48
      zeby zainstalowac OF resistance musisz miec zainstalowanego OF

      dual&mobile power
      XMAC

    2. addon2... , xmac 12/01/04 19:50
      moze sie pospieszylem z ocena, co do oryginalnosci (a moze i nie), ale proponuje nauczyc sie uzywac wyszukiwarek, bo wpisalem w googlach blad, ktory podales i od razu wyskoczylo rozwiazanie. ps. uwazaj na literowki!

      dual&mobile power
      XMAC

    3. Oryginał nie zawsze pomaga ... , Gizmo9 13/01/04 10:21
      Kolega mam oryginał i kiedy¶ chcieli¶my pograć w sieci w 3-osoby. Więc załatwili¶my 2 kopie "legalne na rynek radziecki" ;) i co się okazało. Na oryginale po 5 minutach gry wyskakuje komunikat " oryginalne gry się nie wieszaj±" po czym wychodzi do wina :)) A my z koleg± gramy dalej. Niezłe co. Ubaw mieli¶my po pachy.

      MTG Fanatic

  2. Najpierw... , Sebek26 12/01/04 20:14
    ...musisz zainstalowac domyslnie OF(nie krak.),a pozniej dodatek i wszystko powinno hulac ;)

  3. hehe , yolek 12/01/04 22:15
    a jak myslalem ze zaczyna sie instalowac to podstawowej wersji nie trzeba miec. no coz tzeba bedzie przyszpilic qmpla.wielki THX za pomoc

    ...::: GG#: 794008 :::...

    1. to widać , jam1 13/01/04 09:05
      ,że masz org inaczej
      albo nie umiesz jeszcze czytac

      p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL