Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7290 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Dzołg kafau FUN , Fantomas 12/01/04 21:50
Ląduje sobie wysadzany złotem i drogimi kamieniami latający spodek. A
ląduje ci on na wsi u rolnika Maryjana. Wysuwa się zeń (ze spodka, nie
Maryjana) platynowy trap, i wychodzi po nim mały ludek, zielony i z
czułkami.
Maryjan: Uooo... ty to ufok jesteś nie? Wszyscy tacy mali jesteście?
Ufok: No, wszyscy.
Maryjan: A wszyscy takie czułki macie?
Ufok: Ahaś.
Maryjan: A wszyscy tacy zieloni?
Ufok: Tia.
Maryjan: A wszyscy takie bogate statki kosmiczne macie?
Ufok: Nie, tylko żydzi.


i jeszcze mała opowiesc:

O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do
sąsiedniego pokoju. Klawiaturą rozbiła 19-calowy monitor, wszystkie
płyty CD
porysowała i podeptała swoimi pantoflami. Case komputera wyrzuciła przez
okno a drukarkę utopiła w wannie.
Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością
do boku swego nic niepodejrzewającego, śpiącego męża, o którym była
przeświadczona, że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich
miłość.

Do końca życia zostały JEJ jeszcze cztery godziny...


:)

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. :))))))))))))))))))))))))))) ten drugi mnie zabił , Agnes 12/01/04 21:58
    :)))))))))))

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. drugie , siarenka 12/01/04 22:15
    po prostu BOMBA :)
    sa rzeczy wazne i jest komputer :P

  3. Leżę pod biurkiem , Jax 12/01/04 22:33
    lol - dwójka the best

  4. niezle.. , maarec 12/01/04 23:04
    hehe nie zycze Wam.. takiej zonki..

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  5. drugi swietny , tytan 12/01/04 23:22
    :)))

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  6. hmm , akustyk 12/01/04 23:31
    zonie sie spodobalo. mnie tez ;-)

    http://akustyk.magma-net.pl

  7. co do drugiego , m&m 12/01/04 23:51
    to maz wstanie rano i powie:
    Kochanie czytasz w moich myslach, ciesze sie ze tez chcesz kupic nowy :)

  8. drugi wymiata..... , malcolm_x 13/01/04 00:05
    :)))))))) LOL

  9. to co wszyscy :) , HussaR 13/01/04 00:22
    chociaz pierwszy tez jest dobry :)

    Największym marzeniem człowieka jest latać i nie
    spaść na ryj

  10. :)) obydwa , Budasty 13/01/04 01:21
    świetne, drugi perełka :) -

  11. ostatnie da best ;)) , NimnuL-Redakcja 13/01/04 09:56
    super.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  12. ten drugi , Holyboy 13/01/04 10:05
    to bym zakonczenie doprecyzowal "Jezeli zas spane traktowac jako wolny czas to miala racje, do końca życia zostały JEJ jeszcze cztery godziny..."

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL