Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:55
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37346 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cFos na neostradzie - Czy napewno będzie lepiej? , d-a-x 13/01/04 02:03
Ponieważ eMula i torrenta pasę 24/7 zastanawiam się nad instalacja tego programu-sterownika więc mam parę pytań:

- czy nadal bedę miał highid w emule i zielona światełko w torrencie?

- jak wygląda sytuacja z udostępniniem połączenia internetowego?

- czy nadal będę mógł bez problemu stawiać server jakiejś gry albo ftp?

Dzięki za sensowne odpowiedzi.

Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie!

  1. Bedzie lepiej przy duzym obciazeniu lacza , yanix 13/01/04 02:11
    a. tak
    b. bez problemu
    c. cFOS niczego nie zmienia

    Będzie, będzie...

  2. pieknie dziekujemy za przeczytanie manuala od programu. , Tummi 13/01/04 02:12
    1. tak,
    2. tak, da sie - wszystko po staremu
    3. tak

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. z moich doświadczeń udostępnianie połączenia działa , Babek 13/01/04 08:39
    w miraę dobrze ale ... na tym drugim kompie, który ma udostępniony net nie działają wszystkie huby dc++.. tylko to zauważyłem jak na razie no i jak stawiałem grę w UT i grałam z kolegami zarówno z lana (1 osoba) jak i po internecie to ci na necie mieli straszne rozłączenia non stop ikonka connection i twierdzili ze nie da się grać. Sam jeśli grałem na serwerach nie widziałem żadnego problemu :) NO i mozesz zapomnieć o jakiś limitach dajesz full / full i sam sobie dopasuje :)

  4. dzięki wszystkim , d-a-x 13/01/04 12:20
    Tummi, najpierw chciałem zapytać potem zassać program :)
    dzięki

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    1. gdybys poczytal faw na stronie producenta , Tummi 13/01/04 19:00
      albo forum na neostrada.info nie musialbys sciagac, bo tam napisali, ze nie dziala na sdi ;-) tutaj tez nie napisales, jakie masz lacze ;|

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. fakt, sorki , d-a-x 13/01/04 19:21
        mam neostradę

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL