Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37204 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak spiąć 2 neostrady w jedno polaczenie pod WIndowsami , stiv 13/01/04 10:23
panowie sieć 10 komputerów i neo+ nie wyrabia jak podłączy 2 neo+ i udostepnić w sieci? lub łopatologicznie jak to zrobic pod linuxem - (postawie jakieś k6-2)

  1. pod win nie mam pojecia;) , Holek 13/01/04 17:50
    pod linuxem dosc latwo masz interface'y sieciowe eth0 (LAN) eth1 lub ppp0(neo1) i eth2 lub ppp1(neo2).(kwestie konfiguracji NEO pod Linuxem pomijam - mozna roznie i moze byc eth, a moze byc tez ppp). Sprzezenie w sensie wspolpracy (np. jeden user ciagnacy 1mbit) nie wchodzi w gre, ale mozna za pomoca prostych narzedzi (patrz shaperd) tak podzielic lacze, aby jedna czesc ludzi brala z eth1, druga czesc - z eth2. Sa oczywiscie inne, bardziej skomplikowane rozwiazania, ale z racji faktu, ze ma byc latwo nie bede przytaczal...

    "...here I am on The Road again..."

  2. Wsadzasz do WinXP 3 sieciówki ... , Hiper 14/01/04 02:40
    1. Neo+ 1
    2. Neo+ 2
    3. Wyjście na hub/switch

    Wada: każdy z user'ów będzie musiał wybrać, czy chce się łączyć przez Neo+ 1, czy Neo+ 2. Wady tego rozwiązania są oczywiste, ale jest jakieś rozwiązanie!

    ... chyba, żeby na takiego XP'ka install'nąć jakiś SOFT do dzielenia i-net'u, gdzie byłaby opcja: 2x Neo+ ==> 1 wyjście. Kiedyś, za czasów nieobecności WinXP były programiki, co robiły takie cuda pod Win98 (np. 2 x modem rozdzielały gdzieś dalej).

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

    1. A jakie to programiki? , stiv 14/01/04 08:47
      pamietasz jakieś nazwy?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL