Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:55
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37281 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cFos i SDi (HiS) - da sie skonfigurowac? , hyperlink 13/01/04 10:23
Tylko nie bijcie, ze o to pytam ;)
No wiec, ostatnimi czasy dosyc glosno na tym Boardzie o tym cFos'ie. Jako, ze dosyc czesto uzywam eMule oraz mam jeszcze podpiete dwa kompy w LAN przydaloby sie to jakos "przyspieszyc" (wiem chodzi o segregacje pakietow) i mysle, ze ten program bylby dla mnie idealnym rozwiazaniem - zainstalowalem no i lipa :( albo nie umiem skonfigurowac (instalacja raczej blacha w raz z konfiguracja), albo nie potrafie odpowiednio "poprawic" sterownika :( wybieram wolny port itd i mi si ni laczy :( a moze ten progs nie dziala z SDi? Szukalem dosyc sporo na www.oogle.com i niestety nic nie znalazlem na ten temat ;) A moze po prostu ten cFos nie dziala pod SDi?

Z gory wielkie dzieki za odpowiedz i sorki jesli cos zamotalem, ale pisze z pracy i dobrze sami wiecie jak to jest :>

  1. no wiesz jak ty na takiej stronce szukałeś , m_aczo 13/01/04 10:50
    [www.oogle.com] to sie nie dziwie że nie znalazłeś:P

    pozdr

  2. cFOS , yanix 13/01/04 11:27
    nie dziala z SDI.

    Będzie, będzie...

    1. No i wszystko jasne :) , hyperlink 13/01/04 12:28
      Dzieki

      A czy jest jakis program podobny do tego w dzialaniu? Tylko wlasnie do SDi?

      Do m_aczo:
      hehe no wiesz punkt g... tfu.. literke g mi wcielo :>

      1. Niestety , yanix 13/01/04 13:38
        nie slyszałem (czytałem) o takim.

        Będzie, będzie...

  3. jasne:PPPP , m_aczo 13/01/04 13:15
    j.w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL