Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37188 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

uaktualnial ktos bios na ECS K7VZA v3.0???? , wrona 13/01/04 11:21
chce go uaktualnic a jeszcze tego nie robilem nigdy so moze mi cos podpowiecie,rady itp.
  1. i jak zrobic dyskietke z dosem mam win xp?? , wrona 13/01/04 11:30
    ???

    1. zrobić się nie da... , RoBakk 13/01/04 11:42
      ale sformatować można :)
      normalnie, prawy klawisz mychy

      Najlepszym sposobem zamawiania
      piwa jest powiedzenie: Ubik

  2. PIerwsze co mi przychodzi do głowy... , Shadow1 13/01/04 11:52
    ... była taka strona (teraz nie pamietam) z której można było pobrać wszystkie wersje systemu DOS w postaci ISO.
    Wypalasz sobie taką kopie np. na CDRW i sprawa załatwiona.

    I WANT TO BELIEVE

    1. Linki: , Shadow1 13/01/04 12:01
      Dysk startowy do Windows 98 SE

      - FDD
      http://www.biosmods.com/...ad/bootdisk/win98se.exe
      - CD BIN/CUE
      http://www.biosmods.com/...ootdisk/win98se-bin.zip
      - CD ISO
      http://www.biosmods.com/...ootdisk/win98se-iso.zip
      - CD NRG
      http://www.biosmods.com/...ootdisk/win98se-nrg.zip


      Dysk startowy do Windows Millennium
      - FDD
      http://www.biosmods.com/...load/bootdisk/winme.exe
      - CD BIN/CUE
      http://www.biosmods.com/.../bootdisk/winme-bin.zip
      - CD ISO
      http://www.biosmods.com/.../bootdisk/winme-iso.zip
      - CD NRG
      http://www.biosmods.com/.../bootdisk/winme-nrg.zip

      Pozdrawiam

      I WANT TO BELIEVE

  3. a moze byc dyskietka msdos do uaktualnienia biosu , wrona 13/01/04 11:58
    ????

    1. Tak, potrzebna jest dyskietka MSDOS , Shadow1 13/01/04 12:08
      Jeżeli nie ma programu do wymiany BIOSa z poziomu Windows.

      1. Ściągnij z strony ECS najnowszy program do zmiany BIOS'a awd822a.exe (lub nowszy).
      2. Ściągnij najnowszy bios k7vza37.exe uruchom. Po rozpakowaniu dostaniesz plik vza37.BIN
      3. Umieść pliki awd822a.exe oraz vza37.BIN we wspólnym katalogu na dysku np. w katalogu c:\bios\
      4. Uruchom dyskietkę startową MSDOS
      5. Przejdź do katalogu w którym umieściłeś BIOS i wpisz "awd822a.exe vza37.BIN"
      6. Zapyta czy chcesz zrobić kopię zapasową starego BIOS'a.
      7. Wgra nowego BIOS'a - wtedy restart i KONIEC.

      I WANT TO BELIEVE

  4. dzieki udalo sie !!! , wrona 13/01/04 12:45
    jeszcze raz wszystkim dzieki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL