Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37180 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kabelek audio - dzwiek w filmach , Chucky 13/01/04 11:58
sa jakies kabelki rozdzielajace sygnal audio? tzn. aktualnie dzwiek mam puszczony przez wieze, ale przy filmach to troche glupio bo kolumny sa z boku pokoju (stereo na prawe ucho), chodzi o cos takiego zeby dzwiek szedl i na tv jakims kabelkiem i na wieze, i jak puszczam divx to zebym mial dzwiek z tv a tak normalnie music jest z wiezy, moze jakos da sie skonfigurowac dzwiekowke?

ps. soundstorm na epox 8rda+

Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

  1. Dzwięk , Fotomax 13/01/04 12:51
    Nie mialem do czynienia z SoundStormem ale pewnie mozna ustawić by na dwóch wyjściach analogowych karty muzycznej podany był sygnał tj. dźwięk" Jedno gniazdo muzycznej podlączyć do wieży "tak jak masz to zrobione obecnie", drugie za pomocą kabelka "jack stereo - podwójny chinch" podłączyć do wejścia audio TV. Potem w oprogramowaniu soundStorm skalibrować natężenie głosu na poszczególnych głośnikach.

    "Jak o sobie mówisz tak Cię widzą"

    1. spokojnie, mozna to zrobic na SS , tytan 13/01/04 12:59
      wybrac dwa wyjscia analogowe i ustwic dla kazdego niezaleznie natezenie sygnalu.

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

  2. Poszukaj w necie schematu wtyczki "euro"... , segsag 13/01/04 20:39
    i pod styki audio in (w tej wtyczce) podepnij kabelki wychodzące z kompa z jacka stereo. Wtedy będziesz miał fonię na TV. A jak chcesz mieć jednocześnie na TV i na sprzęcie grającym to normalny rozdzielacz stereo zastosój. Nie wiem jaka to dźwiękówka ale jeśli kilkukanałowa do kina domowego, to możesz zrobić tak, że sprzęt audio zasilisz ze standardowego wyjścia stereo z dźwiękówki a TV zasilisz z np wejścia mikrofonowego. Tylko musisz w ustawieniach to skonfigurować.

    ...::: poznasz głupiego
    po czynach jego :::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL