Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 46951 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam malego... , anasiza 14/01/04 00:26
...i placze, ale wkrotce zniknie....
  1. =_= , GesTee 14/01/04 00:30
    prosze o usuniecie a dopuki to nienastapi o ignorowanie tematu znudzi sie chłopak

    :)

  2. milcz prostaku , tytan 14/01/04 00:34
    Przykro mi, ze musze sie znizac do Twojego poziomu, ale coz robic - tylko jezyk ulicy moze przemowic do namiastki rozumu, jaki masz (chociaz watpie by bylo tam cokolwiek poza powietrzem). Jestes ZEREM, palantem,kretynem, prostakiem i gnojem, ktory zabawia sie kosztem innych, by dowartosciowac swoje upadle ego. Cos czuje, ze w prawdziwym zyciu jestes bardzo zakompleksionym czlowieczkiem. Boisz sie ludzi i starasz sie w sieci kreowac na kogos, kim nie jestes. Strugasz cwaniaka, chociaz naprawde balbys sie chociaz spojrzec w strone ktoregokolwiek boardowicza na ulicy. Wiedz tylko, ze pokazujesz jak nisko moze upasc czlowiek. Jestem skonczonym kretynem, jak tylko widze Twoja parszywa ksywke robi mi sie nie dobrze.
    Jeszcze jedno: nie waz sie obrazac ktoregokolwiek z boardowiczow! Nigdy nie dorownasz im, nie jestes godzien nawet pisac pod ich postami. Wiedz, ze jezeli obrazisz kogokolwiek to obrazasz jednoczesnie mnie.
    Zjezdzaj stad i nie wracaj. Nikt Cie tu nie chce, nikt Cie tu nie zapraszal.
    Aha - ostrzegam, ze wystapie do Dyd'a z prosba o ujawinienie Twojego adresu IP. Nie wierz w to, ze siec daje pelna anonimowosc. To bzdura, uwiez mi.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. no i po chuj odpisujesz!!!!!!!!!!!!!!!!! , Karas 14/01/04 00:42
      qrwa niech nikt juz nie odpisuje na posty debila "mounty +". Ile to qrwa razy trzeba powtarzac ze troli trzeba zostawic w spokoju!!!! Niech samo sie wygryzie.....................

      Conspiracy Theory...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL