Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52648 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dalsze problemy z Norton Ghostem 2003 i dyskiem USB , cooler 14/01/04 01:55
Ghost nadal nie chce zrobić backupa na dysku zewnętrznym USB. W trybie PC-DOS łąduej strerownik USB .. wykrywa zewnętrzny dusk USB ale nie przypisuje mu żadnej litery ( mimo zanzaczenai w opcjach) i ine chce na nim zrobic backupa :( : ( Dodam ze jest to laptop z zainstalowanym win ME jest na to jakiś sposób???

  1. A czy zalozyles partycje na tym dysku?? , Yorg 14/01/04 10:58
    no bo jak nie to ghost nie ma czego zobaczyc

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. Oczywiscie że tak , cooler 14/01/04 12:47
      nawet mam tam co nieco nagrane... Dysk zewnętrzny to Fujitsu 30 Gb podłączony przez USB 1.1 .. partycja w całości

      1. Czasami najprostsze rozwiazania sa najszybsze , Yorg 14/01/04 13:19
        ale skoro to nie to to klops.

        Niestety chwilowo bardziej nie pomoge bo nie mam jak (czekam na dostawe FlashPena na USB - wtedy moglbym poexperymentowac)

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. Dzieki i tak bardzo... , cooler 14/01/04 14:20
          może jednak ktoś kiedyś robił takie coś.... moze trzeba jakiś duperel zaznaczyć?? :( :( ja niestety nie wiem za bardzo o co biega :( :(

  2. Nadal nei wiem :( :( , cooler 15/01/04 00:27
    i nikt mi nie moze pomóc

    1. FlashPena dostalem , Yorg 15/01/04 21:18
      dzisiaj (Czwartek 15.01) - jako ze jutro jade do pl to nie poexperymentuje dzisiaj ani jutro - prawdopodobnie dopiero w niedziele - wtedy dam znac

      GG: 1706185
      lub komórka :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL