Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2201 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

lifting PC , pikasiak 15/01/04 08:09
Mam 2 letni komputer z procesorem Celeron 633MHz grafiką Riva TNT2 itd. Mam zamiar odnowić nieco mój sprzęt chcę wymienić procesor na Pentium 4 i co za tym idzie płytę główną- tylko jaką to jest pytanie? Co możecie mi poradzić??

  1. pomyśl jednak o AMD :) , Piet Blank 15/01/04 08:30
    Wyjdzie sporo taniej. No chyba, że nie masz co robić z pieniędzmi. Polecam Asusa A7N8X i Bartona 2500.

    Pozdrawiam

    Zosiu Kocham Cię

  2. na co byś nie zmienił... , petropanko 15/01/04 08:40
    pomyśl też o zasilaczu - Twój stary (zasilacz afkors :) moze Ci ten nowy sprzęcik szybciutko zjarać.

    -petropanko-

  3. a zrobisz z celkiem? , Tummi 15/01/04 09:09
    bo moze bylbym chetny ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. a ja bym wziął Rivke TNT2......hi dzielenie skóry na niedzwiedziu , Glock19 15/01/04 10:14
    123

  5. A ile masz pieniedzy na zakupy? , Mms 15/01/04 21:16
    j.w.

    Pozdrawiam

  6. liftinf cd. , pikasiak 16/01/04 07:42
    około 1300 ,PLN to kwota którą mogę zainwestować.

  7. proponuje tak: , petropanko 16/01/04 08:39
    Duron 1400 - 179,
    MSI KT6-Delta SR - 335 lub Soltek SL-75frn2-l - 325,
    256 MB DDR 3200 Twin Mos - 170,
    Herc R9500 (ATI OEM) - 495,
    Mode Com 350 W - 139
    - Razem ok. 1300 zł + jakiś cooler -
    Proca oczywiście puszczasz na FSB 166 MHz a może i na 200.
    Ewentualnie kup Bartona 2500+, ale to juz koszt 455 zł (box), zależy za ile sprzedasz stare graty.

    -petropanko-

    1. PS.... , petropanko 16/01/04 08:40
      ceny z www.esc.pl

      -petropanko-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL