Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7879 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy moge założyc na swoim kompie serwer który obsługiwał by pliki PHP ? , trol 15/01/04 14:42
Zielony jestem . O PHP usłyszałem pierwszy raz przedwczoraj.


Chodzi mi głównie o to ze chciałbym potestowac darmowe skrypty.
Na piwko z takim speedem jak oni maja to chyba umre ze starości zanim cos przetestuje.
Inne serwery czesto sprawiały ze skrypty nie działały.


Wiec wpadłem na pomysł zeby u siebie na dysku zrobic serwer.
DA SIE TAK ?

  1. zajrzyj na strone widoczna w mojej sygnaturce , bwana 15/01/04 14:45
    ...

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. dobre to , trol 15/01/04 14:51
      pierwsze zdanie przeczytałem a juz sie cos dowiedziałem

      1. fajne by były , trol 15/01/04 15:00
        jeszcze jakies darmowe skrypty

  2. da się tej - jak najbardziej , McKania 15/01/04 14:47
    na dobry początek polecam
    http://sourceforge.net/projects/phptriad

    bardziej doświadczeni w tych sprawach ode mnie polecą pewnie jakieś inne serwery, ale na początek tek jest bardzo fajny imho

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. am mozesz mi podac jak sie ten program dokładnie nazywa , trol 15/01/04 14:52
      bo nie wiem zabardzo co mam wybrac do sciagania ( kiepocha z moim english)

      1. no z miom też 'kiepocha' :) , McKania 15/01/04 14:57
        ale obstawiałbym, żeby ściągać..... no..... chyba..... ekhmmmm..... phptriad ? :)

        może tak będzie łatwiej:
        http://prdownloads.sourceforge.net/...exe?download

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

        1. no fakt teraz to trudno sie pomylić , trol 15/01/04 14:58
          dzieki :)

  3. ___ , coolman 15/01/04 15:31
    ja tam polecam Apache...

    http://jet.blog.pl

  4. foxserv , xmac 15/01/04 18:28
    jak chcesz miec zestaw apache+php+mysql, to polecam www.foxserv.net

    dual&mobile power
    XMAC

  5. najprosciej :-) na Windows 2000 lub Xp , Budasty 15/01/04 19:59
    zainstalowac Internet Information Services (standardowey element wind PRO) + np. php4.3.4 i przez http://localhost/default.php (domyslne ustawienie) mozesz uruchamiac lokalnie skrypty php. No jeszcze w IIS dodajesz tylko obsługę *.php oraz podajesz sciezke do pliku php.exe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL