Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7830 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z siecia i win 2003. (ew przestroga przed kerio personal firewall vs win 2003) , Okota 15/01/04 16:41
wiec jest tak..... server to jest mam na nim VNC i jak siedze w domu to kumpel wchodzi na niego bezproblemowo... wystarczy ze ustawie inne ip i zawioze do serverowni ( ip i reszta zgodne z tym co podaje dostawca- zreszta na tym ip tydzien temu chodzil... ) jest tam wlaczany i dupa.. nie widac.. (0tylko po lokalu.. mozna sprawdzic MAC adres zpingowac itp.. ale w necie nie wiczoczny (ip zewnetrzne) calkowicie zbaranialem.. bylo na nim kerio personal firewal.. ktos mi polecil.. (wczesniej bylo sygate - nie polecam) i podeslal wersje beta (nowa wersja nie obsluguje 2003, niewazne juz jest wywalone to kerio a dalej tam nie widzi nic... :| ja oszaleje 5 roznych ip i nie widac poza siecia lan.... wiec osochosi?
wlasnie pisze posta z niego w domu...;/ pewnie i tak walne reinstal... mial tak ktos? moglo po firewallu poleciec cos? (najsmieszniejsze ze u kumpla w domu dzialal z kerio i wszystko bylo ok... wczesniej pol roku dzialal bez restartu )
i badz tu madrym...

Dyslektyka błąd nie pyka...
RTS wszechczasów:
Supreme Commander

  1. u mnie wszystko smiga , Tummi 15/01/04 17:09
    mam 2 sieciowki - jedna do neo+, druga do lokalu, na wszystkich wylaczony fajerwall i korzystam z pulpitu zdalnego. Nie mialem zadnych problemow, OPROCZ ustawienia sieciowki na auto - musialem przestawic na 10mits, zeby wybieral numer przez modem neostradowy.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL