Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7253 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[film w gazecie) claudia i "co mi zrobisz jak mnie zlapiesz" :( , zeb 15/01/04 18:28
filmik chodzi dobrze do ok. polowy - pozniej powerDVD wyswietla komunikat - plyta uszkodzona - no szlak czlowieka moze trafic. Naped LiteOn.

Zack

  1. trza było stargać , McSlavko 15/01/04 18:41
    z emule w divix-ie :)

    Powered by 4x4

  2. W kilerze , pumpo 15/01/04 18:47
    jest tak samo. Wię nie radze kupować Claudi.

    GG:4116530EMAIL: przema1990@pf.pl

    1. rewelacja pumpo , blimek 15/01/04 18:49
      ty jak cos powiesz to .................. no no no

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  3. ja tak mialem z "chlopiaki nie placza" , smichal 15/01/04 18:54
    ale na szczescie wymienilem plytke w hurtowni Ruchu.

  4. napisz dokladnie w ktorym miejscu staje ? , Meteor 15/01/04 19:14
    to sprawdze swoj egzemplarz.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. Nie patrzylem dokladnie...... , zeb 15/01/04 20:36
      cos powyzej polowy - jutro bede walczyl w sklepie gdzie kupilem, ale jak zwykle w takich przypadkach mam czarne mysli :) - najwyzej zwyzywam ich :)

      Zack

  5. a u mnie , Auror 15/01/04 19:14
    "Utalentowany Pan Ripley" z Vivy wogóle nie działał (odesłałem płytę do Vivy ale chyba mnie olali) - i jak tu nie ciągnąć filmów z Mułka? Kupiłem oryginał w gazecie i jestem 10zł w plecy :(

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  6. Ja ostatnio każdą płytę po przyniesieniu do domu wkładam do napędu ... , zartie 15/01/04 19:16
    ... i odtwarzam całą na prędkości x4 lub x8, bo coraz więcej jest wadliwych (szczególnie wśród tłoczonych przez GM Records).

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  7. a spróbuj , plus5volt 16/01/04 04:49
    łytke BetonPolu, mrozoodporne, mozesz poruszać sie na niej z dowolną prędkością o ile towarzyszące temu zjawisku siły maksymalnej nie ograniczą (np. tarcie kolanami wspomagane tarciem łokci i brodą)... wadliwych jest niewiele moze jakies 60%, i nie są wytłaczane a leżakowane , tak nabierają mocy ...

  8. Ja osobiście uważam że jako nośnik danych DVD , sebtar 16/01/04 18:19
    sprawdza się kiepsko a płyty z filmami są drogie i łatwo je uszkodzić. Jak dla mnie to ustrojstwo to porażka...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL