Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 08:17
 » luckyluc 08:14
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27164 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki program do wylanczania kompa ?? , DraxteR 17/01/04 19:14
Potrzebuje taki program ale aby mozna bylo go tak skonfigurowac
umiescic w autostarcie skrot do niego (zeby sie odpalil przy starcie kompa)
i zeby wylaczyl kompa np. po godzinie.

----------------------------
Your heart is free.
Have the courage to follow it.

  1. WinExit 1.5.1 , elliot_pl 17/01/04 19:22
    123

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. Rozumiem ... , DraxteR 17/01/04 19:35
      ze mozna go tak ustawic ze po wlaczeniu i tylko po wlaczeniu (nie trzeba juz nic usdtawiac) sam wylaczy kompa po okreslonym czasie tak ?

      ----------------------------
      Your heart is free.
      Have the courage to follow it.

      1. przeczytaj sobie plik readme czy help czy jak tam , McKania 17/01/04 20:59
        wszystko jest tam ładnie opisane z jakimi parametrami uruchomić program coby się wyłączył za żądaną ilość czasu

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

        1. Wielkie Dzieki , DraxteR 17/01/04 21:13
          Bardzo Ci dziekuje za to spostrzezenie.
          Czasem najciemniej pod latarnia ;)

          ----------------------------
          Your heart is free.
          Have the courage to follow it.

          1. spoko, ja używam tego programiku bardzo długo , McKania 17/01/04 21:29
            a do tego, że można go uruchomić z parametrami doszedłem parę dni temu

            a tak btw. to jest jeszcze komenda shutdown z windowsowej konsoli, ale jakoś ona nie chce działać z zadanym opóźnieniem [i jeszcze ciekawostka - u kumpla na w2k + sp4 shutdown nie działa wogóle, ja mam tylko sp3 zainstalowane i jest ok.... o co loto ?]

            config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. nie da sie tego zrobic w harmonogramie zadan? , tytan 17/01/04 20:38
    j.w.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  3. a moze , myszon 17/01/04 21:08
    siakiś skrypt vbs, ktory odpalal by sie po wlaczeniu kompa i po 1h wylaczal go?

  4. polecam Switch OFF , Carmamir 17/01/04 22:21
    tylko ten program godny zaufania, używam go od roku i nigdy sie nie zawiodlem.

    No to się wkopałem...

    1. Podpisuje sie. , Mms 17/01/04 23:50
      http://yasoft.km.ru/eng/switchoff

      Pozdrawiam

  5. ... , Adamusss 17/01/04 23:53
    jak masz mirande to moge Ci podrzucic na skrzynke fajny plugin do niej zamykajacy system ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL