Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:14
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 26822 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

N-gage szukam cos o niej ale mi nie idzie:( , masta killa yoshi 17/01/04 20:50
jezeli ma ktos jakies linki do stron albo sie bawil to prosilbym o porzucenie. kolega sobie zafundowal ale mowi ze jezeli wrzuci cos na nia przez USB to jak odlaczy komorke to znika to natychmiast z jej karty pamieci :(
szukam na googlu ale cos mizernie mi to dzisiaj wychodzi

born to emerge

  1. sobie juz znalazlem , masta killa yoshi 17/01/04 21:59
    .:.

    born to emerge

  2. Ale co to znaczy ze cos wrzuci?? , Yorg 17/01/04 22:01
    Soft, gry czy mp3.

    Jezeli chodzi o soft i gry to chyba tylko przez bluetooth (bo IRDA nie ma :( ) sie da niestety. Kabelek USB to conajwyzej do mp3 mozna - tak tylko slyszalem

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. przez usb mozna wszystko , masta killa yoshi 18/01/04 00:09
      wlasnie czytam i sciagam i jak jutro przyjdzie to sie pobawimy

      born to emerge

      1. Jak napislaem - tylko tak slyszalem , Yorg 18/01/04 00:41
        osobiscie zamiast N-Gage mam Nokie 6600 - gra sie troche mniej wygodnie, ale telefon ma wieksze mozliwosci (przynajmniej dla mnie)

        Jak masz jakies fajne gierki i programy to daj znac. W tej chwili wiekszosc z tego co mam pochodzi z kiosku emulowatego i byla pisana pod n7650 i n3650 (a one nie sa do konca kompatybilne z N-Gage i N6600)

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. tez mam wszystko z tego kiosku co ty , masta killa yoshi 18/01/04 09:45
          z tego co czytalem na forach giery z N-gage bujaja pod 6600 tylko cos tam trzeba przerabiac czy cos dokladnie sie nie zaglebialem
          poczytaj sobie np to forum:
          http://emu.makii.pl/forum/viewforum.php?f=13
          duzo na pewno sie dowiesz

          born to emerge

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL