Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54141 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak ustawić Radeona 9200 128 z Vivo aby oglądać tv ? , piotrekn17 20/01/04 08:16
Mam problem z ustawieniem zakładek dla karty Radeon 9200 128 z Vivo.
Podłączyłem przekaźnik sygnału do karty i po włączeniu komputera miałem bardzo mały obraz na monitorze i bardzo drgał.Po zmianie na Monitorze odświeżania oraz przełącznika na główny obraz wrócił do normy ale odtwarzane divixy są widoczne na ekranie telewizora,na monitorze widać tylko panoramiczne smugi.Po wyjściu z trybu pełno ekranowego na ekranie tv widać to samo co na monitorze komputera z oknami windy i odtwarzanym filmem ,natomiast na monitorze komputera widać okna windy i odtwarzacz ale ciemny.
Jak ustawić ekrany aby można było oglądać film na monitorze i ekranie tv ?Czy można oglądać film na telewizorze ,a normalnie pracować na komputerze mając odtwarzacz na pasku zadań ?
Czy można użyć do tej karty programu TVTOLS ? Czy może innego....?
Jeśli ktoś ma taki program to proszę o przesłanie lub podanie linka i nazwy programu.

  1. program masz , zielnet 20/01/04 09:35
    tez mam 9200 ale SE, ale chyba podobnie dzialają jezeli chodzi o TV.
    Ja sobie ustawiam na wyswietlanie z czestotliwoscia 50 Hz na obu ekranach ( w zakladce ekrany sa takie przyciski ) - mam wtedy co prawda kiche na monitorze ale na TV jest pieknie i co wazne widac napisy (czy to z divix czy DVD), czego nie udalo mi sie uzyskac przy innych ustawieniach .
    Z tego co sie irientuje to TVTols jest do chipsetow nvidi ale moge sie mylic...
    co do wyswietlania tego samego na monitorze i TV to mozna uzyskac w bardzo prosty sposob ale jak wspomnialem nie udalo mi sie niestety uzyskac napisow i obrazu.
    pzdr

  2. A więc tak: , DJopek 20/01/04 09:53
    Właściwości Ekranu > zakładka Ustawienia > Zaawansowane > zakładka Ekrany - tam włączasz TV. Monitor ustawiasz jako ekran podstawowy (taka ikonka z "kółeczkiem"), TV jako ekran pomocniczy (ikonka z dwoma "okienkami"). Następnie na zakładce Nakładka w Opcjach trybu klonowania zaznaczasz "Tryb teatralny", możesz sobie dodatkowo tam ustawić wielkość/format ekranu na TV...

    Jeżeli potrzebujesz napisy to najprościej zainstaluj DivXG400.

    Jeżeli chcesz na kompie coś robić a na TV oglądać film to musisz używać playerka który po zminimalizowaniu dalej odtwarza - polecam BSPlayer - ustawiasz że obraz wraz z napisami ma być na overlayu (czyli na polskiej nakładce), film się odtwarza, Ty playerka minimalizujesz i pracujesz sobie na kompie...

    Chyba tyle :)
    Pozdro
    DJopek

    1. hmmm... , Auror 20/01/04 14:30
      ja tak właśnie zrobiłem u siebie - puściłem siostrze film na tv, a sam zacząłem czytać board - poszedłem do siostry do pokoju i ta mówi że film w pewnych momentach zwalniał - jak przestałem pracować na kompie i zacząłem z nią oglądać film nie było już żadnych "zwolnień" - czyżby proc sobie nie radził z tymi dwoma zadaniami na raz?

      Athlon XP 1700+ (0.13) ???

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

      1. Trudno mi powidzieć , DJopek 20/01/04 14:34
        U mnie wszystko ok przy takim ustawieniu, jedna osoba ogląda film a ja mogę sobie spokojnie w Wordzie pisać czy net przeglądać...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL