Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53973 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Kolejny OT z cylku, "Gdzie w Kraku..."]...kupic odziez zeglarska..? , evil 20/01/04 11:54
Tak sie sklada, ze plyne w rejs po Morzu Środziemnym,i... i co - i musze zaoptrzyc sie w rekawiczki/kurtke/spodnie do sobie poplywania...

No musze, ale nie wiem gdzie, wiec pytam ;>

Z gory dzieki za wszelkie sugestie ;)

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. Chcesz w ubraniu pływać? :) , Ankalagon Czarny 20/01/04 12:26
    Chyba żeglować? :) Zobacz tutaj, coś powinni mieć:
    OZŻ Kraków, ul. Topolowa 13/1
    Windsport, ul. Zwierzyniecka 32
    MAKS, ul. Zybilewicza 2

    ... szukam

  2. Znam tylko Windsport na Zwierzynieckiej , DJopek 20/01/04 12:35
    Zresztą Ankalagon Ci już podał :)

    A tak w ogóle to wybierasz się na rejs żagłówką rozumiem? :) Ja jak byłem rok temu w wakacje pierwszy raz to nic nadzwyczajnego w końcu nie wziąłem... Jedynie dużo kremu do opalania, okulary przeciwsłoneczne, klapki i kąpiełówki, reszta to normalny ubiór, zresztą i tak prawie tylko w kąpielówkach chodziłem :)

    Spodni długich nawet nie brałem bo mi wiecznie gorąco :) A już nie mówię o rękawiczkach?!? :))))

    1. Taka duza zaglowka... , evil 21/01/04 14:01
      1000 m kw zagla... ;>

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

  3. Jeśli w ten rejs , Ankalagon Czarny 20/01/04 13:06
    płyniesz w najbliższym terminie (2-4 tyg) i jest to jacht przystosowany do rejsów po morzu, i będziesz brał aktywny udział w żeglowaniu to faktycznie potrzebujesz obuwie na dobrą pogodę tenisówki lub trampki, nie klapki bo się pozabijasz :) Jeśli bedzie deszcz i burza to raczej jakieś nieprzemakalne buty są takie niby kalosze dla żeglarzy + sztormiak. jeśli jesteś tylko pasywnym pasażerem to weź normalne ciuchy na ten okres pogodowy w basenie śródziemnomorskim. Napisz coś wiecej to pomyslimy :)

    ... szukam

    1. hehe - jeszcze żyję ;) , DJopek 20/01/04 13:14
      Choć fakt że jak sztorm przyszedł to klapki niezbyt pasowały, to się wtedy adidaski ubrało i było już ok :) I nie ma chyba nic bardziej przyjemnego niż uderzenie w Ciebie rozbitej zimnej fali :] Super uczucie, chce się więcej i więcej :))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL