Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53962 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zmieniać między codekami do odtwarzania DivX-ów? , pachura 20/01/04 15:22
Cześć,

Mam wiele codeków które mogą odwarzać DivX-y - m.in. DirectShow filter z ffdshowa, XviD i oryginalny bundle codec z www.divx.com. Załóżmy że otwieram sobie film w Media Playerze. Jak sprawdzić który codec został wybrany do odtwarzania? Jak zmieniać między codekami?

Dzięki...

  1. Wydaje mi sie, ze to zalezy od filmu, a scislej od codeca, ktory zostal uzyty przy... , zeb 20/01/04 15:30
    ...kompresowaniu owego filmu.

    Zack

    1. Zależy, ale możesz mieć wiele do wyboru... , pachura 20/01/04 16:18
      Typ kompresora AVI-ka określa fourCC w nagłówku - czteroliterowy skrót, np. DIVX. Takiego DIVX-a można odtwarzać przy pomocy wielu codeków - ffdshow, divx5, xvid - które koegzystują sobie w systemie. Tylko jak wybrać "chcę odtwarzać ffdshowem (czy innym)" ?

  2. W Windows Media Player , Piwomir 20/01/04 15:49
    wybierz menu Plik -> Właściwości, zakładka "Zaawansowane", masz informację o wykorzystanych filtrach/kodekach - tak to wygląda w WMP 6.4.

  3. podepne sie z pytankiem , Sociu 20/01/04 18:38
    dziewczyna ma słabego kompa i troche tnie filmy, gdzie mozna zmienic jakosc odtwarzania filmu (rozdzielczosc, bity z 16 na 8 np.), jakosc to kiedys robiłem ale za cholere nie pamietam. Zainstalowany jest ffdshow AC3 i jakies wmpcdcs8.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL