Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57246 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Total OT] (głupi post nr. 2) S.E.S.J.A. , jafar 20/01/04 17:16
Mam sesje i wcale mi sie to nie podoba :/
Do tego moj profesr od WNPP Szanowny Pan Klementewicz jest najbardziej nieprzewidywalnym i zakreconym wykladowca jakiego znam :D
Wymyslil, ze na egzaminie bedzie mowil pytania z glowy i bedziemy mieli pare minut na odpowiedz.... i nastepne.
To wcale nie jest zabawne. Dobrze chociaz, ze studenci sobie pomagaja. U nas (stosunki miedzynarodowe na uw) nie uswiadczysz wyscigu szczurow. Mamy nawet grupe dyskusyjna na ktorej ludzie dziela sie wrazeniami i co najwazniejsze, notatkami, referatami i innymi pierdolami przed kazdym kolosem i sesja. Zycze kazdemu takiej zorganizowanej grupy.
pozdr.

  1. ale chciales o cos zapytac ?? , NimnuL-Redakcja 20/01/04 17:33
    pochwalic sie czyms ? bo nie kąsam o co chodzi w tym poscie .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. a czy koniecznie , pumek 20/01/04 17:47
      trzeba sie o cos pytac, ot takie narzekanie na niesprawiedliwosc swiata i radosc z solidarnosci studentow...

      ..nie lubie sygnaturek..

    2. A ja tego ni w ząb: jak można robić takieeee , spieq-Redakcja 20/01/04 17:50
      błędy:

      - kobieta to wersalka domowego ogniska (dość zabawne, rezerwuję na wypadek znudzenia własną sygnaturką)
      - Jagna całe życie robiła na pierzynę
      - papieże z ojca na syna żyli w celibacie

      Jezu, to już mnie dobiło:
      - Uczennica zeszła ze sceny, po czym wszedł na nią dyrektor

      Jutro m.in. z takich pierdół mam 2 egzaminy (łooostatnie na tych dziwnych studiach). Jak będę pracować w szkole, to macie zapewnioną dzienną dawkę dowcipów..... Brrr.

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. heheh , maarec 20/01/04 18:05
        tragiczna glupota to jest, ale pomysl co to obchodzi tych biednych ludzi przychodzących do szkoly pogadac ze znajomymi... na bank będziesz bardzo szczęsliwy kiedy będziesz musiał wepchnąc im to na sile bo taki jest program :)

        powodzenia.. ja mam jutro 1 ustne zaliczenie na studiach.. wlasnie sobie w googlach szukam odpowiedzi na durne ekologiczne pytania.. chyba na tym skonczy sie moja nauka na jutro :)

        Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
        Hercules 9100, Benq 1640
        Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

      2. LOL ;) piekne ;> , NimnuL-Redakcja 20/01/04 19:02
        hehe ...

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    3. kompletnie o nic. , jafar 20/01/04 17:56
      zrzedze i tyle :/

  2. a ja mam wciaz glupie marzenie, ze bede mial zalicznie... , Mackie Messer 20/01/04 18:08
    moje motto na tegoroczna sesje :)

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL