Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58163 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hasło sieciowe w XP PRO , bartos 20/01/04 20:34
Prosze o SZCZEGÓŁOWĄ instrukcję co, jak i gdzie ustawic w XP PRO zeby osoby bedace w sieci LAN musialy podac haslo na moje udostepnienia.Tylko nie piszcie "poszukaj w archiwum" bo nie znalazlem tam szczegolowego opisu...Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

  1. Dzieki wszystkim za tak liczne odpowiedzi... , bartos 20/01/04 23:49
    Nie wyrabiam z czytaniem :P

  2. zobacz tu , JanoszW 21/01/04 00:05
    http://infojama.pl/...?op=viewarticle&artid=81
    nie mowie ze to dokladnia odpowiedz ale na pewno podpowiedz. tak jak konto goscia mozesz dodac jakiegokolwiek uzytkownika sieci i nadac mu uprawnienia do ogladania okreslonej zawartosci

  3. ...chetnie bym odpowiedzial... , Silent Wolf 21/01/04 00:06
    ...ale sam tego ostatnio szukalem i nie doszedlem do tego...
    ustawilem ze udostepnione rzeczy sa "read only" i juz... a poufne przesylam w sieci wewnetrznej przez gg (nawet filmy sie da-ale tylko w wewnetrznej!)...

    -----------------
    .: Silent Wolf :.
    -----------------

  4. człowieku to trza elaborat napisać.... , ili@s 21/01/04 10:14
    wbrew pozorom nie jest to takie proste.
    Po Pierwsze dysk musi być na NTFS
    po drugie wyłączasz łatwe udostępnianie w opcjach folderów w eksploratorze
    po trzecie tworzysz userów: np. normalny, kadry, place
    następnie logujesz się lokalnie na każdego z tych userów żeby został utworzony lokalnie profil takiego usera i żeby mu zmienić hasło (uwaga: wiem że jako admin możesz zmienić im hasło, ale to nie zawsze działa jak facet nie ma lokalnego profilu-dlaczego pytać M$;)
    a na końcu udostępniasz odpowiednie foldery z uprawnieniami dla odpowiednich użytkowników
    UWAGA:na komputerze z którego się będziesz podłączał (w wypadku gdy jest to nie 9x tylko coś normalnego) poprosi o podanie użytkownika i hasła - użytkownik nie będzie "place" tylko "XXXXX\place" gdzie XXXXX to nazwa komputera na którym udostępniasz katalog
    UFF rozpisałem się straszliwie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL