Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61733 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka bdb karte tv polecacie - dla znawcow tematu, przerabialem archiwum , Ciasteczk0 21/01/04 01:57
Prosze o dobre argumenty, a nie, ze mam pixelview i mi dziala tv.
karta chcialbym takze odkodowywac , uzywac programy typu moretv
z tego co wyczytalem
to bym sie chyba zastanawial nad dwiema
LEADTEK WinFast TV 2000 XP EXPERT
lub
KWORLD LTV883

ale na temat kworld karty prawie nic nie wiem, i jej mozliwosciach.
widze ze chipset ma dobry.
ale czym one sie roznia ?
czy to mniej wiecej to samo ?
prosze o argumenty i ktora kupic

dziekuje

  1. ja mam Winfasta , Jax 21/01/04 07:15
    jest bardzo fajny - proste i działajace bez problemów oprogramowanie, świetna jakość nagrań, nie ma problemów przy instalacji. Co do odkodowywania to 2000 delux była leprza - na expercie jest inny chip i nie udało mi się jeszcze nic odkodować.

  2. hmm , LooKAS 21/01/04 08:40
    w sumie tez wybierabym z tych dwoch co podales... z naciskiem na winfasta.
    Ostatnio wlozylem do kompa Aver Tv GO FM - doslownie porazila mnie obrzydliwa jakosc obrazu w porowaniu z winfastem tv2000 expert ktorego posiadam obecnie.
    Plusy Winfasta: bardzo dobre zgrywanie - pelny PAL w 768x575 w mpeg2, bezproblemowe oprogramowanie, bardzo dobre sterowniki (zero problemow na roznych konfiguracjach), czesto uaktualniany soft i stery (nie zostaniesz na lodzie za rok lub dluzej...), swietny pilot (lepszy niz w niejednym TV:) )
    Minusy: dzwiek... zbyt duzo basu. Niektorym to nie przeszkadza. Przy TV tak tego nie czuc, ale FM juz tak sobie brzmi.

  3. Dzieki za rzucenie troche swiatla , Ciasteczk0 21/01/04 12:24
    i od razu juz mnie cos zaskoczylo.
    bo deluxe, podobno jest na starszym chipie i wie moze ktos czy programy do odkodowywania chodza na wersji expert ?
    np moretv ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL