Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64393 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

NOTEBOOK do sprzedania , NieDźwiedź 21/01/04 14:32
sprzedam IBM R40e o następujących parametrach:

Rodzina produktów. IBM ThinkPad seria R
Klasa procesora Intel Celeron
Prędkość procesora 2 GHz
Pojemność pamięci podręcznej 256 KB
Pojemność dysku 30 GB
Zainstalowana pamięć 256 MB
Maksymalna wielkość pamięci 1 GB
Ilość banków pamięci 2 szt.
Ilość wolnych banków pamięci 1 szt.
Przekątna ekranu LCD 14,1 cali
Typ ekranu TFT XGA
Maksymalna rozdzielczość LCD 1024x768 pikseli
Maksymalna rozdzielczość karty 1600x1200 pikseli
Typ karty graficznej ATI RADEON IGP 320 64 bit
Zainstalowana pamięć wideo 16 MB
Karta dźwiękowa AC97
Napędy wbudowane DVD-CDRW
Szybkość odczytywania z CD-ROM/DVD 24X/10X/24X/8X Max x
Typ gniazd PCMCIA 1 x PC Card Slot type II lub III
Urządzenia wskazujące TrackPoint
All-in-one Nie
Rodzaj baterii Li-Ion
Czas pracy na bateriach 3 godz.
Złącza zewn. • 2xUSB
• monitor
• parallel
• RJ-45
Wyposażenie standardowe zasilacz
Dołączone oprogramowanie • Access IBM
• Acrobat Reader
• ThinkPad Utilites
Zainstalowany system operacyjny Windows XP Pro PL
Głębokość 254 mm
Wysokość 39 mm
Szerokość 313 mm
Masa brutto 2,7 kg

do tego moze byc MS Office 2000 Pl [oem]

moze byc na fakture - cena do uzgodnienia

kontakt/propozycje:


pozdrawiam

NieDźwiedź

  1. A to może na giełdę z tym? delikatnie sugeruję... , Agnes 21/01/04 14:43
    http://twojepc.pl/gielda.php

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. tu nie bazar panie!!! , deadly 21/01/04 14:43
    http://twojepc.pl/gielda.php
    pozdro

    lubię robić nic

  3. wybaczcie staremu NieDźwiedziowi , NieDźwiedź 21/01/04 14:57
    sie pomylil i od razu tu zastartowal...

    pozdrawia nadal...

    NieDźwiedź

    1. .:. , Shneider 21/01/04 15:04
      Ojjj stary ten Niedzwiedz. Walnij to do gieldy i bedzie git. :)

      .:: Live at Trance Energy ::.

    2. wybaczamy... jednorazowo :) , DYD-Admin 21/01/04 15:19
      kopeee lat... misiu...

      -- DYD

      1. albo i dwie , NieDźwiedź 21/01/04 16:14
        kopy... juz maly NieDźwiadek rośnie... :)

        samtyng lajk pyvo?

        pozdrawiam serdecznie

        NieDźwiedź

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL