Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64414 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT. Koszt benzyny w Europie. , patinka 21/01/04 17:52
Czy ktoś orientuje się ile obecnie kosztuje litr bezołowiowej w Niemczech Belgii i Francji? Wybieram się i nie chcę niespodzianek.
Patryk

  1. droższy nż w Polsce , Carat 21/01/04 18:08
    W Niemczech masz bezołowiową Pb 91, 95 i 98. Dokładnych cen Tobie nie podam ale można przyjąć że litr Pb91 kosztuje 1.05-1.10 EUR. Z takim założeniem niespodzianek z benzyną nie będziesz miał.
    Warto zadbać o telefon komórkowy działający w roamnigu i ubezpieczenie Assistance, w razie niespodzianek wymagających naprawy na autostradzie itp. stracisz mniej nerwów i kasy ;)

    1. co do autoban... , Tomasz 21/01/04 18:35
      maja tam taki fajny przepis, ze jak Ci sie benzynka skonczy (na autostradzie) i zauwazy cie patrolowiec, to nie ma zmiluj sie...odholowuja autko chyba, nie pamietam dokladnie - w kazdym badz razie konczy sie uszczupleniem portfela...

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

      1. trzeba tankować odpowiednio wczesnie , Carat 21/01/04 18:51
        choć trzeba uważać, bo parę lat temu w Niemczech wracając do domu widziałem informację, że nastepna stacja będzie za ok. 50km, dopiero na miejscu okazało się, że stacja była nieczynna z powodu jakiegoś remontu, następna stacja była dopiero przy granicy po przejechaniu ok. 100km.

        Nawet tak zorganizowani Niemcy potrafią spieprzyć sprawę, więc lepiej nie jechać na rezerwie bo nigdy nic nie wiadomo co trafi się po drodze.

  2. 95 czyli super , vaneck 21/01/04 23:10
    kosztuje u niemców aktualnie 1.11 euro za litr

    A little less conversation, a little more action
    please

  3. dzięki bardzo , patinka 21/01/04 23:18
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc
    Patryk

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL