Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64371 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak przesylac pliki miedzy dwoma komputerami przez Net ?? , One question 21/01/04 18:25
Czy istnieje jakas aplikacja ,dzieki ktorej moglbym przesylac pliki miedzy dwoma komputerami, nie posiadajacymi zewnetrznego IP, a dostawca internetu tez moze byc rozny itp.?

A ewentualnie... czy mozna postawic ftp na swoim kompie?

----
Temat poprawiony przez Admina TwojePC.pl
  1. to jaki to Lan to Lan ???????????????? , Piet Blank 21/01/04 18:41
    super temat

    Zosiu Kocham Cię

  2. gg i tlen , Piet Blank 21/01/04 18:43
    j.w.

    Zosiu Kocham Cię

    1. only Tlen , atay 21/01/04 19:38
      gg sucks :)
      to nie jest program do wysylania plikow, nawet nie do rozmowy, to program do denerwowania sie ze serwer padl.

      _- Atay -_

      1. re: , atay 21/01/04 19:44
        sprecyzuje swoja wypowiedz, bo byla szybko i pochopnie :)
        wiec jesli obaj jestescie za NATem, tzn. nie posiadacie zew. IP to jest tylko jeden sposób, skorzystanie z 3-ciego serwera który to IP posiada. Mozesz np. wyslac maila na skrzynke, ktora ktos odbierze albo postawic cos na darmowym serwerze (np. edysk), co pozniej tamta osoba sciagnie. Zaden program bez pomocy serwera nie jest w stanie wyslac tego jesli obie osoby sa za NATem.

        _- Atay -_

  3. No dobra... , One question 3/02/04 01:32
    A jak uzyskać bezposrednie polaczenie z kompem z innej sieci... da sie? Niekoniecznie przez progsy p2p (jakies Kaaza, DC...)

    A czy ja na swoim kompie, dysku moge stworzyc swoj wlasny serwer FTP?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL