Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Markizy 21:56
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30

 Dzisiaj przeczytano
 64962 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z zalogowaniem sie na konto uzytkownika w Win XP , Doczu 21/01/04 19:10
Kurka - miałem zwiechę, i musiałem zrobic reset. Niestety po uruchomieniu pojawia się komunikat w stylu "Wystąpił problem z zalogowaniem się do tego konta uzytkownika" Klikam na OK i potem pojawia się kolejne okienko z komunikatem "Ze w związku z problemem ze znalezieniem konta użytkownika zostanę zalogowany do tymczasowego konta użytkownika, a wszystkie zmiany wprowadzone na tym koncie zostaną usuniete po wylogowaniu" Okilkam OK i system się ładuje (długo, ale się ładuje)
Czy ktoś wie co może być grane, i jak to naprawić ????

  1. Czy kurka tylko reinstalka pomoże, czy... , Doczu 21/01/04 19:34
    ... jednak obejdzie się bez reinstalki ???

  2. Mam więcej info , Doczu 21/01/04 19:43
    Pierwszy komunikat brzmi następująco: "System Windows nie może załadować profilu użytkownika, ponieważ może on być uszkodzony. Skontaktuj się z administratorem sieci."
    Może to pomoże w diagniozie.
    Dodam, że nie moge się przełączyć na konto administratora , bo go nie widac po wylogowaniu :-(

    1. Na wbudowane , Carduin 21/01/04 23:41
      konto administratora dostaniesz się naciskając dwa razy
      CTRL-ALT-DELETE kiedy pojawi się okienko logowania;
      twój problem został opisany przez M$ tutaj:
      http://support.microsoft.com/...&Product=winxp
      ale dużo z tego nie wynika.

      1. Dzieki za info. , Doczu 22/01/04 06:01
        Sprawa już jednak jest nieaktualna.
        Zrobiłem format partycji.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL