Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64340 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Edycja obrazow plyt , Portal 21/01/04 20:49
Witam
Potrzebuje dobrego programu do edycji obrazow plyt CD ? musi on posiadac edycje plikow obrazow wszytskich najczesciej stosowanych rozszerzen ( iso, bin, mds itp)
Uzywalem UltraIso ale mial wade gdyz mogl zpisywac tylko do pliku .iso a mi potyrzeba taki program aby odczytywal a pozniej zapisywal zmieniony obraz plyty do tego samego formatu ( np bin do bin itd)

  1. Sprobuje WinIso , zeb 21/01/04 21:07
    j.w...

    Zack

    1. zgadza sie , Portal 21/01/04 21:11
      winiso zapisuje otwary plik .bin do pliku bin ( nie robi tego Ultraiso gdyz edytowany plik zapisuje zawsze do formatu iso) ale Winsio nie edytuje programow zrobionych za pomoca CloneCD lub Alcohol

    2. oczywiscie mialo byc sprobuj :) , zeb 21/01/04 21:11
      jw...

      Zack

  2. a ja chcem , Portal 21/01/04 21:16
    aby kazdy otwarty format obrazu plyty CD byl zapisywany do tego formatu w ktorym zostal otwarty ( czyli bin do bin , iso do iso , mdf do mdf , ccd do ccd ...itd..... ) - poprostu chcem otworzyc dany obraz plyty CD dodac np do niego jakis plik i zapisac go w tym samym formacie w ktorym byl przed dodaniem do niego pliku.

    1. UltraISO. , Mms 21/01/04 21:36
      www.ezbsystems.com/ultraiso

      Pozdrawiam

      1. ale , Portal 21/01/04 21:38
        jest problem - zapisuje on tylko do formatu .iso - nie wazne jaki format otworzysz( otwiera wszytskie typy) , potem zapisac mozesz tylko do iso.

        1. Akurat nie mam go zainstalowanego, , Mms 21/01/04 21:53
          ale z tego, co pamietam, to zapisuje do ISO, BIN i IMG.

          Pozdrawiam

          1. hmm , Portal 21/01/04 21:59
            dziwne bo mnie pyta o nowa nazwe pliku i wrzuca automatycznie rozszerzenie .iso :(

            1. ultraiso 6.52 sr-2 , Venom79 21/01/04 22:17
              moze zapisywac do:
              ISO
              BIN / CUE
              NRG
              IMG / CCD / SUB

              domyslnie rozszerzenie jest ISO, ale od tego jest rozwijalne menu w oknie zapisu, zeby sobie wybrac jeden z powyzszych formatow - albo twoja wersja programu jest jakims "fenomenem" albo ...

              Lewy pas to nie kółko różańcowe.

              1. potwierdzam , glewik 22/01/04 08:55
                j.w.

                Pełnie bytu osiągniemy w nicości
                istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL