Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2219 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacją karty graficznej , Visar 22/01/04 14:37
Po zmianie płyty, procka i pamięci na P4 3GHz HT FSB 800MHz, płyta Intel D865GBF i pamięć TwinMOS 2 * 512 MB puszczona w dualu, przeinstalowałem Windows XP (partycja została sformatowana). Problemem teraz jest zainstalowanie karty graficznej GF4Ti4200. Po instalacji wiesza się komputer i tak samo już jest po resecie, podczas uruchamiana Windowsa następuje restart. Sterowniki były chyba 43.45 (w kazdym razie z certyfikatem WHQL). Zasilacz ModeComa, ale raczej nie ma z nim problemów. Może ktoś ma jakąś sugestię co zrobić?

Visar

  1. A na sterownikach dołączonych do karty? , Remek 22/01/04 14:39
    A w trybie VGA?

  2. 43.45... , bolo 22/01/04 15:37
    ...nie maja certyfikatu WHQL - w dodatku to sa bety...
    - sprobuj 40.72 - sprawdzone.

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  3. jeszcze pytanie pro forma... , bolo 22/01/04 17:39
    ... - ten zasilacz oczywiscie posiada odpowiednia wtyke do plyt pod P4 ?...

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

    1. już problem rozwiązany , Visar 23/01/04 10:46
      zasilacz posiada taką wtyczkę, wcześniej chodził na niej stary P4 2GHz. Na tych sterownikach karta też wcześniej chodziła. Okazało się, że podczas upychania szybko komponentów do kompa, karta grafiki z jednej strony nie do końca została wciśnięta do złącza AGP. Po dociśnięciu wszystko ruszyło tak jak powinno. Lekko to było dziwne, że i BIOS i Windows nie buntowały się wcześniej i jakoś tę grafikę wyświetlały. Dopiero instalacja sterowników powodowała zawieszenie.

      Visar

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL