Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2215 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak to jest z tym placeniem 149zl za neostrade? , JanoszW 22/01/04 17:36
mam neo+ juz dosyc dlugo i place 186zl+7%=199zl. Slyszalem ze mozna podpisac umowe na nowo i placic 149zl. Czy ktos juz cos takiego robil? Jakie sa plusy i minusy?

  1. ja robiłem , Arro 22/01/04 17:42
    plusem to ze płacisz 149

    minusem to ze podpisujesz od nowa na 12 mc

    "Don't take life too seriously. You'll
    never get out alive."

  2. Podpisywać nie musisz, powinieneś automatycznie przejść , Ramone 22/01/04 18:24
    na niższy abonamet. Ja podpisałem w październiku a jeszcze przez 3 miesiące przychodziła faktura na ca. 200 zł :(. Reklamacje na 9393 nie pomagały. I dopiero w styczniowym rachunku mam ca. 150 zł. Mój kolega dowiadywał się dzień później niż ja, u nas w BOKU czy musi podpisywać aneks, powiedziano, że nie. I od listopada płaci 150 zł a za październik dostał zwrot nadpłaty. Czyli od października przepłacasz 50 zł/mies.

    punks not red

    1. Oczywiście jeśli Neo masz na czas określony , Ramone 22/01/04 18:26
      111

      punks not red

    2. No kurde, czegoś nie rozumiem, ... , Muchomor 23/01/04 10:14
      ... bo ja wczoraj byłem podpisać anex. Po rachunkach na 150pln nagle przyszedł rachunek na 200pln, bo mis się czas określony skończył. Pani na iinfolinii powiedziała, że muszę iść podpisać papiór i koniec, no to poszedłem. Wolę ten cyrograf niż rachuny o 50pln wyższe ;-( .

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. Sam napisałeś, że skończyła się umowa na czas określony , Ramone 23/01/04 12:50
        i bez podpisywania nowej umowy automatycznie dają ci czas nieokreslony, w cenniku ca. 200 zł.
        A JanoszowiW najwyraźniej rozchodziło się o podpisanie aneksu, który niby potrzebny był do płacenia niższego abonamentu (obniżka była w październiku).

        punks not red

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL