Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5857 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Kino Domowe] Co myślicie o Pioneer DCS 313. Ma ktoś jakieś opinie pozytywne/negatywne? , Hiper 22/01/04 23:27
Opis jest tu:

http://www.agdrtv.com/...omowe/pioneer_dcs_313.php

Polecilibyście taki zestaw do kina domowego?

Szukam pracy jako informatyk (we
Wrocq).

  1. zobacz , zorg 23/01/04 00:02
    http://www.dvdrhelp.com/...?select=Pioneer+DCS-313

    salsa merenqe bachata

  2. Za taką kasę to próbował bym zklocków poskładać. , segsag 23/01/04 00:16
    Będziesz miał wtedy wpływ na wybór kolumn. Bo na tych do nie posłuchasz muzyki ani z radia ani z CD.

    ...::: poznasz głupiego
    po czynach jego :::...

    1. Ja zrobiłem tak: , Dexter 23/01/04 07:33
      1. AMPLI - od "importera" (nówka, zapakowana fabrycznie) YAMAHA HTR-5630 - 1000 PLN.
      2. Głośniki - od "importera" (nówka, zapakowana fabrycznie) KODA AV-850 bez suba (na razie) - 800 PLN.
      3. DVD już miałem, nie wiem ile kosztują teraz porządne.

      W sumie wyszło mnie to 1800 PLN. Za ten sam zestaw dałbym w sklepie 3000 PLN. Pozdro

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

  3. poleam zrobić tak jaK , Zryty_Berecik 23/01/04 08:05
    dexter mowi
    tez tak zrobilem

    nie ma sensu kupowac zestawu !
    za ta sama kase mozesz miec cos o wiele lepszego !
    ja kupilem yamahe 430 za 1150zł ( wtedy w sklepie 1899 )
    glosniki tył eltax liberty 3+ 750zł ( wtedy w sklepie1399 )
    glosniki przod mission M73 800zł ( wtedy w sklepie 1400zł )
    dvd mam w komputerze a komp podlaczony cyfrowo z amplitunerem ( DD i DTS spokojnie chodzi )

    wiec kup od jakiegos importera amplituner +/- 1200zł ( np yamaha 440 )
    do tego zestaw glosników jakis ( np tekody o ktorych mowi dexter ) no i dvd jakies ( teraz sa tanie )

    1. IMporter? , ZGreG 23/01/04 09:54
      A gdzie go znaleźć - jakbym kiedyś szukał....

      podpis?
      jaki podpis!

      1. A na Allegro, chociaż sprzedają poza Allegro też. , Dexter 23/01/04 12:25
        Patrz na użytkowników z dużą ilośćią pozytywów, oferujących nowy sprzęt.

        Patrz np. tutaj:
        http://allegro.pl/show_item.php?item=20030027

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

        1. thnx , ZGreG 23/01/04 13:37
          jak będę kiedyś na kupnie to wiem kogo się radzić (-:

          podpis?
          jaki podpis!

  4. Za taką kasę ????? , Paweł27 23/01/04 19:30
    nigdy w życiu takiego badziewia nie kupuj. Zestawy to bieda. Zresztą zasada jest tutaj podobna jak w przypadku zestawu komputerowego w Markecie. Nie łap się na tanie chwyty marketingowe, mające na celu sprzedaż sprzętu o marnych parametrach.

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL