 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 18564 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Na plycie Asus a7n8x napięcie na agp jest max 1,5V co to znaczy?? , Sznaps 24/01/04 16:12 Tak jest określone w instrukcji. Co to znaczy ?? Czy karty potrzebujące większej mocy bedą jeszcze zasilane zewnętrznie ?? Są jakieś karty które na tym nie pójdą?? Pozdrawiam.Every one of us has heard the
call !!! !!! !!! - to znaczy , myszon 24/01/04 16:23
że nie uruchomisz na tej płycie karty graf. przystosowanej tylko do agp x1 (i chyba taż x2) ponieważ są one przystosowane do napiecie 3,3V- j.w. .. , Phyt0n 24/01/04 16:49
dokladnie o to chodzi ... :) pojda karty 4x i 8x ... :)[ http://phyton.tk ] [
https://www.hexcore.pl/panel/aff.php?aff=010
=> tani i dobry hosting ]
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|