Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 22216 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak wyłączyć w ASUS A7N8X Deluxe głos tej "BABY" przy starcie kompa??? , TuTu 24/01/04 23:40
j.w.

Pozdr.

  1. Speech POST Reporter , buti 24/01/04 23:54
    w biosie na disabled

    1. dzięki , TuTu 25/01/04 00:56
      pozdr.

  2. A co , Alonzo Vega 25/01/04 00:15
    nie podoba die Tobie? To nagraj se swoj glos

  3. a mi to cholerstwo od poczatku nie dzialalo , vdc 25/01/04 00:27
    na moim a7v8x i nie wiem jak to uruchomic wrrr...
    ale glupi jestem :(

    Pozdrawiam

    vdc

    1. ale to chyba bedzie cos mowic , Karas 25/01/04 00:37
      dopiero jak sie cos zepsuje ,czy nie??

      Conspiracy Theory...

      1. nie :) , vdc 25/01/04 00:55
        jak jest dobrze to mowi (przynajmniej tak powinno byc) ze wszystko ok.

        Pozdrawiam

        vdc

    2. Musi byc Deluxe , Alonzo Vega 25/01/04 00:51
      ______________

      1. az spojrzalem do instrukcji :) , vdc 25/01/04 01:23
        i pisze jak byk, ze u mnie tez. W sekcji 3-2, Vocal POST Messages. Nawet mam program, ktory dostalem z plyta glowna, dzieki ktoremu mozna nagrac sobie wlasne powiadomienia.
        Zreszta w BIOSie mam opcje, zeby uaktywnic te glosowe powiadamianie.
        Z drugiej strony na stronie Asus'a:
        http://www.asus.com/products/mb/feature.htm#amd
        nie ma mojej plyty w ogole wyszczegolnionej! Wstydza sie chyba :( Za to jest a7v333 - poprzedniczka mojej - i ona ma ten POST reporter. Wiec nie wiem, jak to jest z tymi deluxe'ami.

        Pozdrawiam

        vdc

    3. Musi byc Sfond Storm... , Wolf 25/01/04 01:09
      ...

      Vey iz mir!

      1. Wolf'ie a7v8x oparta jest na kt400 :) , vdc 25/01/04 01:25
        nie ma Sound Storm'a.

        Pozdrawiam

        vdc

        1. Hmmm...Ok... , Wolf 25/01/04 13:08
          Jedna literka.....a taka zmyla.....

          Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL