Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:23
 » hokr 11:21
 » Wolf 11:10
 » KHot 11:07
 » cVas 11:00
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27728 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem divx odtwarzanie filmów , blimek 26/01/04 10:14
sprzet:
atlon 1.2
jakiś abit płyta
256 sdram
g force 2 mx 200

Problem jedne filmy chodzą elegancko a drugie jest rozmiar zniekształcony a dzwiek normlnie
wszystkie nnowe kodeki sa zainstalowane co jest >?

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. no popatrz , Anitka-Redakcja 26/01/04 10:22
    a dopiero co przedwczoraj to samo mnie dopadlo, ale to tylko przy jednym filmie - reszta oki. Nagle (po jakiejs godzinie ogladania) obraz zmniejsza sie i ucieka w kąt i moge robic cuda, ale juz duzy i normalny nie bedzie.... Na czym odtwarzasz? Ja przetestwowalam ten nieszczesny film na wszystkim co mialam (VPlayer, Best, nawet Windows MP i klapa)... help??

    -- Anitka --

    1. to nie ja ale kop znajomka , blimek 26/01/04 10:31
      all player best plaer, ale w moim przypadku to jest tak ze ekran dzieli sie na dwie części :) i występują takie poziome cienkie paski jak nieraz zakłucenia w tv

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

      1. wow, to masz ciekawiej :) , Anitka-Redakcja 26/01/04 10:33
        u mnie tylko ten obraz robi sie wielkości dwóch wizytówek i wędruje do lewego dolnego rogu i ani go ruszyć stamtąd bo i tak wraca :/

        -- Anitka --

  2. to może być probelm zwiazany z niestandardowym rozmiarem obrazu... , Seba78 26/01/04 10:38
    coś kiedyś czytałem, że jak się zakoduje film w niewłaściwych proporjach obrazu to zaczynają się dziać pdobne cuda. Niektóre sterowniki directX, detonatory czy w końcu karty graficzne zaczynają sprawiać problemy. Lekarstwem na to było chyba wgranie codega Divx g400 czy coś takiego... nie pamiętam dobrze. Wydaje mi się, że pełniejszą odpowioedź dostał byś szukając na stronach związanych z divix. Tam był ten problem poruszany.

    www.nieruchomosci-gil.pl

  3. divxg400 sciagasz , blimek 26/01/04 18:02
    i zero problemów polecam

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL