Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Martens 02:19
 » abes99 01:02
 » elliot_pl 01:00
 » metacom 00:51
 » piszczyk 00:40
 » Soulburne 00:26
 » wrrr 00:02
 » rainy 23:59
 » ReeX 23:48
 » resmedia 23:40
 » Emios 23:39
 » Wedrowiec 23:28
 » Sebek 23:26
 » pwil2 23:25
 » emigrus 23:23
 » myszon 23:22
 » dugi 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 6150 postów,
 wczoraj 42939

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak nauczyc Anglika przeklinac po polsku? , ulan 26/01/04 11:40
Tea who you yeah Bunny
Scotch me tea who you
Odd Pear Doll She
Dee May She
Tea Story Who You
Yes Tess Q Tess

Sprawdzałem w archiwum, ale nie znalazłem, ale nawet jak byłt, to jest super :-)))))))))))))))))))))))))

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. niezle ale ... , maarec 26/01/04 11:48
    bylo.

    heh przypomnialo mi sie jak na turnieju w pilke nozna we francji uczylismy z qmplami włochów przeklinac po polsku :)...

    hehe w przerwie meczu kolo boiska szly fajne dupcie z jakimis kolesiami, na nasze nieszczescie to byly polki. Wlosni krzykneli cos w stylu : ale dupcie ida, niezle ku....wy, fajne masz cycki.. itd

    hehehe dobrze ze kolesie co z nimi szli byli malo konkretni :)

    w tych sprawach trzeba uwazac :)

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. może i było, ale bardzo dawno temu , ulan 26/01/04 12:02
      znalazłem podobny post z przed prawie dwuch lat (konkretnie z 14.04.2002 r.). więc chyba można przypomnieć ;-)

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. jasne... , maarec 26/01/04 12:07
        ja tez pare dni temu przypomnialem kilka starszych jokow.

        Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
        Hercules 9100, Benq 1640
        Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    2. Hehe :))) , DJopek 26/01/04 13:28
      To ja pamiętam jak zeszłego roku w Danii byłem i zwiedzaliśmy Kopenhagę, w pewnym momencie na naszej drodze pojawiła się piękna brunetka, no po prostu cud miód i orzeszki. No to my dawaj teksty "ale laska", "co za pośladki", "chętnię bym z Tobą ten i tego ;)", a ona się odwraca i po polsku "Chłopaki zajmnijcie czymś innym, lepiej uważajcie na przechodniów" hehe :))))))))))

  2. szkoda, ze nie maja one sensu w angielskim , NimnuL-Redakcja 26/01/04 14:24
    a wiekszosc przeczytana poprawnie niewiele przypomina zwroty polskie .

    vide :
    Dee May She (di mej szi ??? )

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. oj nie przesadzaj....... , @kjos 26/01/04 20:58
      chociaz musze przyznac, ze zajelo mi pare ladnych minut
      dojscie do tego o co chodzi w ostatnim..............

      ale za to pierwsze dwa wychodza tak, ze sie nie mozna pomylic o co chodzi.........

      ---------------------
      Nobody's perfect.
      Call me Nobody.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL