Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » cVas 11:00
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27787 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

znikająca karta sieciowa , fayno 26/01/04 11:43
Witam,
zainstalowałem kartę sieciową. Po pierwszym jej włożeniu w PCI win wykrył kartę i zainstalowane zostały sterowniki. Jednak zdaża się, że po ponownym włączeniu kompa nie widzi jej.
Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. Kolejne (różnie raz dwa, raz trzykrotne) uruchomienie kompa powoduje, że dopiero wtedy karta jest widziana.
system Win XP Professional
karta Realtex rtl 8139

proszę o pomoc

pozdrawiam Maciek

Maciek

  1. nie wiem dlaczego tak sie dzieje , J@rek 26/01/04 11:50
    ale moze zainstaluj najnosze sterowniki z sajta realteka (ewentualnie jak sa to uzywac tych windowsowych)... i moze nie trzeba resetowac kompa... wystarczy pewnie skanowanie systemu w poszukiwaniu nowego sprzetu.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. nie pomaga , fayno 26/01/04 11:59
    skanowanie systemu nie pomaga a sterowniki są nowe .

    Maciek

  3. Mi też to się zdarzało. , jablo 26/01/04 14:48
    Przestawiłem karte sieciową w inny slot i chwilowo jest dobrze.

  4. Jak masz Płyte Głowną ECSa to wrzuć w inny slot.... i bedzie git lub poprzekładaj , Glock19 26/01/04 22:13
    I Love ECS :-) :P

  5. częściowo nie pomaga , fayno 28/01/04 13:45
    dzięki za dotychczasowe wyciągnięte pomocne dłonie yy litery...
    ale
    sterowniki nowe
    w slotach żąglerka już się odbyła
    karta nowa bo jakże inaczej
    i...
    problem jakby pozostał :(

    co prawda wydaje się, że ilość "znikań" :) jest mniejsza ale nie wiem czy to nie jest subiektywna ocena
    dam sobie czas i za jakiś czas dam znać.

    Maciek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL