Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:48
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30096 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GPRS - laptop - gadu-gadu , Nero 26/01/04 16:40
sytuacja wyglada tak ze za tydzien jade na slowacje i chce zabrac laptopa zeby sobie wieczorkiem na gg posiedziec - jest tylko jeden problem: jak to wszystko skonfigurowac zeby dzialalo - w PL to nie ma problemu ale co trzeba zmienic jak bede juz w Slowacji, jak wyglada sprawa z oplatami.
Operator to PlusGSM - na ich stronie nic nie ma a jak dzwonilem do BOA to koles nie bardzo potrafilm mi odpowiedziec na moje pytanie.

GG:344842

  1. nic sie nie zmienia w ustawieniach, musisz miec tylko roaming wlaczony , Kraszan 26/01/04 16:51
    do tej pory byla promocja GPRS w roamingu, ktora obowiazywala do 31/12/2003. teraz to cholera wie..

    na slowacji roaming byl tylko w sieci EUROTEL i oplata za 100kb to 6zeta netto, tak wiec oplata za jedno polaczenie to od razu 12 zeta netto (100kb upl/100kb down)

    proponuje kupic jakiegos slowackiego prepaida :)

    1. kurcze - to bardzo drogo wychodzi , Nero 26/01/04 17:29
      tylko jak kupie tam prepaida to gdzie znajde ustawienia do tege. Musze chyba przedzwonic do Plusa i dowiedziec jak jest z oplatami.

      GG:344842

      1. oplaty , Kraszan 26/01/04 18:22
        na pewno beda takie w plusie; wlasnie przejrzalem strone eurotela i chyba ich prepaid nie ma GPRS; w tak tak i roaming cena paczki w jakiejs strefie dochodzi nawet do 12 zetaza 100kb:) takie ceny

        1. to zostaje mi jeszcze zorientowac jakie ceny sa w erze , Nero 26/01/04 18:52
          moze oni beda mieli ciut taniej ... ehh zo za swiat.

          GG:344842

          1. przejrzyj po prostu cennniki:) , Kraszan 26/01/04 20:34
            pamietam czasy w erze jak w 2002 roku wprowadzali GPRS roaming jako nowosc, w polsce placilo sie normalnie, a za granica bylo za free.. pamietam jak dzis, ze jak jechalem na Love Parade 2002 ze swoim MT50, to jak tylko przekroczylem granice to zaraz sciagalem programy w javie bo mnie nic nie liczyli za to:)) bodajze w zeszle awakcje nadal byla ta promo:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL