Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:52
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30425 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy Virus ? Dziwne odgłosy z głośników. , trol 27/01/04 00:07
Normalnie dostałem kurwi...y macicy szukając wątku o tym. Sam sie tam wypowiadałem i w dodatku jeszcze pare dni temu znalazłem go.... wrrrr

ALE TERAZ OD 50 min nie moge !!!!!


A rozbiega sie o to :
W tamtym poście któryś z boardowych braci mówił ze z głosników słyszy odgłosy szczekania i wystrzałów.
[wysmiałem go]
miesiąc puzniej sam to miałem....
[zrobiłem reinstalke i olałem sprawe]
ale teraz kumpel na gg opowiada ze słyszy jakies dziwne dzwieki.

Wiec albo "faceci w czarnych okularach" dolewaja nam coś do wody w kranach albo to nowy wirus.

ps. NAV2004 AD-Aware nic nie wykrywa.
-- Kerio nie monitoruje zadnej próby wyjscia .

  1. Też słyszę od 2 dni wystrzały , Sanchez 27/01/04 00:15
    z działa jakiegoś ... :(

    Barton @3200+ | NF7-S | Dell P990
    512 TwinMOS | Seagate 120 SATA
    Herc 8500LE 128 MB | Chieftec DX

  2. Chłopaki nie pijcie tyle , El Vis 27/01/04 00:52
    Oczywiście żartowałem, miałem coś takiego też, przed chwilą zrobiłem reinstalkę więc na razie cisza, jak się pojawi znowu to pogadamy :-)

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  3. nie pijcie/palcie/jarajcie to nie bedzie zadnych strzałow i dzwięków , Glock19 27/01/04 00:52
    na 100%

    :D

  4. nowa , McMi21 27/01/04 07:46
    reklama mpunktu-beznadzieja

    1. czekaj czekaj , trol 27/01/04 11:27
      bo niemoge sobie przypomnieć.... widziałem taką reklame na interi co dzwieki wydawała.... ale.... czy w czasie gdy słyszałem te dzwieki miałem otworzoną jakąś strone ? hmmmm.... trza to zbadac

  5. Z moich glosnikow , krogulec 27/01/04 08:48
    leci czasami jakies radio. Nawet niezle slychac :) Tylko co robi za antene??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL