Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:21
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 33076 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tusz do plujki od HP , Pawkteczek 27/01/04 10:07
Mam atramentowa drukarke HP Deskjet 5150, wlasnie skonczyl mi sie tusz ... i nie wiem czy oplaca mi sie kupowac oryginalny od HP czy moze sa jakies porzadne tansze z innych firm - jakie polecacie.
No jest jeszcze mozliwosc uzupelnienia igla ale to juz jest hardcore ;p hehe
  1. podrobki , cp_stef 27/01/04 10:34
    nie wiem jak jest z HPkami
    ale do swojego epsona od samego poczatku laduje podrobki i jest swietnie. oszczednosc tez wielka, place za zestaw (col + B&W) 90 pln
    a w ogrinalach koszt wynosil by kolo 250 PLN. Jakosc tez nie jest zla

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  2. Miałem okazję , irbar 27/01/04 13:00
    wypróbować sporo tuszy do HP. Według mnie, najlepsze jakościowo są: oryginalny oraz InkTec. Reszta jest w mniejszym, lub większym stopniu kiepska. Najgorsze były z Black Point oraz (co mnie bardzo zdziwiło) Pelikan.

    [Admin: Skasowano]

    1. potwierdzam... , Jaceqp 27/01/04 15:01
      ... w robocie mam HP'ki (m.in.: stare 870Cxi, 895, 840c, 845c, 950c) + w domciu HP 3820 i faktycznie. InkTec rządzi... Koszt do mojej domowej ok. 50zł za zestaw cz-b (2 pełne uzupełnienia kardridża). Jakość porównywalna z oryginalnym.

      Odradzam jakieś wynalazki np. z firmy LAMBDA - tusz rozrzedzony, wycieka po napełnieniu a poza tym jakościowo odpada w przedbiegach - choć na początku też pewnie źle nie wygląda.

      pozdr.
      Jaceqp

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

      1. ja także mam drukarę HP 820CXi , fatal 27/01/04 15:24
        i zestawy napełniania InkTec'a. Muszę powiedzieć, że naprawdę, jak za zestaw do napełniania tudzy czarnych (2x40 ml) czyli na 2 kartridże za cenę 56 zł brutto to jest zajebiście tanio. Wystarczy poprawnie uzupełniać tusz (czyli wlać tusz, zakręcić korek oraz odpowietrzyć) i drukara hula, aż miło. CO do jakości tuszu... to naprawdę nie ma różnicy. Jest naprawdę świetny....... A ile kasy się zaoszczędza?

        Nikt nie jest samotnym mając ......
        gumową kaczuszkę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL