Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 16:03
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28

 Dzisiaj przeczytano
 35476 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Filt antyspamowy w TheBacie .... , McSlavko 27/01/04 16:22
jak ustawic filtr przeciw spamowi w w/w programie? Żona ma konto na interii i nie chce z niego zrezygnowac pomimo tego ze dzienne dostaje po 30 listów z "syfem" :(

Powered by 4x4

  1. własnie...kurde, teraz codziennie mam około 100 maili , Iza WGK 27/01/04 16:55
    typu HI, TEST itp...:(( Co z tym zrobić

    How fortunate the man with none ...

  2. jak dobrze pamietam , J@rek 27/01/04 16:59
    ctrl+shift+S i ustawiasz filtry

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. wiedzialem ,ze sie spoznie ;) , NimnuL-Redakcja 27/01/04 17:02
      offline rox :/

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. prosze bardzo: , Phate 27/01/04 16:59
    http://www.thebat.pl/config.php?id=10
    http://hamster.thebat.pl/

    Pozdrawiam ;-)

  4. shift+ctrl+S , NimnuL-Redakcja 27/01/04 17:01
    wywoluje okno ktore pozwala skonfigurowc filtry . (Account->sorting office/filters)
    u mnie jednak to nie dziala i osono do kazdego konta odpalilem sciaganie naglowkow a imianowicie :
    konto->wlasciwosci->mail menagment->mail dispatcher->zaznaczasz opcje Invoke automatically at each mail check.

    kosze kazda niechciana poczte przed zassaniem .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. a jakie filtry w MS Outlook prosze , Iza WGK 27/01/04 17:06
    ? (nie w Expresie:)

    How fortunate the man with none ...

  6. Izus zainstaluj sobie spampala , Thadeus 27/01/04 17:30
    dzial piknie - troche spamu dostnie i sie nauczy a pozniej do jakis czas doglada tylko czy dziala ok

    www.spampal.org

    dziala jako filrt miedzy programem pocztowym a kontem, u mnie filtruje na 6 kontach

    ...

    1. acha , Thadeus 27/01/04 17:33
      do spampala trzeba wtyczke Bayersian dolaczyc - bedzie dziala filtr bayersiana o bardzo duzej skutecznosci, ma juz pewien slownik baersa na angielski spam wiec wieksozc juz odrazu wali po kosciach - do poskiego trzeba go przyzwyczaic jeszcz

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL