Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 16:03
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28

 Dzisiaj przeczytano
 35475 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto mi wytłumaczy ten komunikat ?? - WinXP... , Chrisu 27/01/04 17:07
Takie coś mam z podgląd zdarzeń -> System:

Przeglądarka główna odebrała anons serwera z komputera CENTRALA(i tu mam różne nazwy kompów - ten to jeden z kilku). Komputer ten zachowuje się tak, jakby był przeglądarką główną dla domeny w transporcie NetBT_Tcpip_{3B6EB76A-1067-49C9-. Przeglądarka główna właśnie jest zatrzymywana albo wymuszany jest wybór.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Ossso chosssiii???

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. Nie będę się rozwodził - najprościej mówiąc: , Bart 27/01/04 23:07
    W sieciach lokalnych z systemami MS system wyznacza jeden z komputerów jako główną przeglądarkę sieci. Wyznaczony komputer rozpoznaje, zapamiętuje i aktualizuje listę komputerów z "otoczenia sieciowego". Następnie udostępnia ją reszcie komputerów. Z chwilą wyłączenia takiego komputera następuje wyznaczenie kolejnego - co może trawć do 15 min.
    To na jakiej podstawie wybierany jest ten czy inny znane jest tylko Bilowi. W rejestrze windowsa można wymusić aby dany komputer był zawsze główną przeglądarką lub nigdy nią nie był.
    Wydaje mi się, że komunikat o który pytasz dotyczy właśnie tego problemu. Nie pamiętam szczegółów całego tego mechanizmu, ale wiesz teraz czego szukać.

    1. aaa to juz wiem o co chodzi ;) , Chrisu 27/01/04 23:50
      tak myślałem, ale nie byłem prawie wcale pewien... Ten "mądry" microshitowski komunikat mnie zbił z tropu... Dzięki, już dalej wiem co i jak...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL