Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25

 Dzisiaj przeczytano
 35457 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czym się kierować?? kupując AMD Barton , Milo 27/01/04 21:40
AMD Athlon XP 2600+ Barton włąśnie ten procesor chcę zakupić! czym mam się kierować przy wyborze?? oczywiście kupuję nowy w sklepie. Czy sa jakies różne modele Bartona 2600 ?? a może lepiej 2500 ??

  1. Mam 2500+ wykrecony na 3200+ , buti 27/01/04 21:48
    wiec chyba lepiej 2500+ kupic i podkrecic

  2. bralbym , Wedrowiec 27/01/04 21:57
    2500+

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. .:. , Shneider 27/01/04 21:58
    Wielkiej roznicy nie zauwazysz. A jakas kasa w kieszeni pozostaje.

    Wkoncu taki 2.6 niczym sie nie rozni od 2.5 tyle ze fabryka tak zadecydowala. :)


    Sam ocen czy watro doplacac. :) 2.5 podkrecisz do tej samej wartosci do 2.6 wiec...

    .:: Live at Trance Energy ::.

  4. 2500+ , Kenny 27/01/04 22:44
    zawsze to te 60zl w kieszeni

    czym sie kierowac ? patrz zebys nie kupil Thoroughbreda :)

    .:Pozdrowienia:.

  5. z jakiego tygodnia i jakiej serii pochodzi :D , Carmamir 27/01/04 22:49
    niektóre bartony do 4000+ kręcą się, a niektóre tylko do 3000+

    No to się wkopałem...

  6. ja dzisiaj dalem sie albo zrobic albo AMD zaczelo blokowac procki. , maciell 27/01/04 23:30
    Zwiozlem dzisiaj bartona 2500+ sraczkowatego boxa. Zielonych nie mieli. Wsadzilem to na plytke epoxa pod nforce 2 z dualem. Chcialem sobie podkrecic go minimalnie tak lekko powyzej 2G zeby mial. Jakie bylo moje zdziwienie ,kiedy pomimo zmiany mnoznika bios pokazal 1867 MHz. Szybciutenko go wyciaglem i co moje oczeta zobaczyly. O zgrozo ujrzaly poprzecinane laserkiem mostki. Mnie tam to ryba bo to idzie do klienta. Ale mam pytanie czy dostalem z starych zapasow ??? Czy znowu zaczeli blokowac mnozniki. Box byl ofoliowany,zaplombowany naklejkami innej firmy niz tej w ktorej bralem.Zreszta tym na magazynie watpie zeby sie chcialo patrzec....

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. nie ze starych tylko z nowych :) , Kenny 28/01/04 00:26
      od mniej wiecej 38 tygodnia 2003 sa poblokowane...

      .:Pozdrowienia:.

  7. a jak ... , Milo 28/01/04 05:52
    rozpoznać z którego tygodnia są procki?? i jak jest z kolorem laminatu??

    1. Bardzo prosto , Karaczan 28/01/04 10:57
      Na procku masz taki napis na dole naklejki czy co to tam jest:
      np. u mnie AQXFA 0337MPMW
      AQXFA to seria procka. 0337 oznacza, ze zostal on wyprodukowany w 37 tygodniu 2003 roku.

  8. qurde jeszcze w grudniu zwozilem nie , maciell 28/01/04 06:51
    poblokowane jak czytalem na sieci to myslalem ze wiara sobie jaja robi.widocznie mieli jeszcze stare zapasy....Jaki laminat latow poznac :-)) Albo zielony albo taki braz.Generalnie zielone lepiej sie kreca.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL