Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 17:24
 » KHot 17:18
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Sherif 15:31

 Dzisiaj przeczytano
 38526 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Moze ktos chciałby lampową karte dźwiękową... , Doczu 28/01/04 07:16
... obejrzeć ?
Zapraszam tu http://www.in4.pl/...ze.htm?kbt=N&news_id=4317
BTW bardzo ciekaw jestem jak takie cacko się bedzie sprawować

  1. o tym juz byla dyskusja na Boardzie , NimnuL-Redakcja 28/01/04 08:23
    co prawda karta lampowa byla zintegrowana z plyta . ogolnie taki produkt to ni z gruchy ni z pietruchy . audiofil muzyki MP3 czy w ogole z kompa nie bdzie sluchal a glosniki komputerowe i MP3 pogrzebie dobrodziejstwo tak dobrej karty .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. NimnuL - Wiem, bo sam poruszyłem ten temat, ale... , Doczu 28/01/04 08:50
      ... Owa karta diametralnie się rózni od tamtej zintegrowanej.
      Poza tym chętnie bym czegoś takiego posłuchał i porównał ze "zwykłą" dzwiękówką, a czy produkt jest ni z gruchy ni z pietruchy, to należałoby oceniać nie po wejściu produktu na rynek, a po pewnym czasie. Najważniejsze jest czy bedzie zainteresowanie taką kartą.

      1. ale wciaz nie zmienia to faktu , NimnuL-Redakcja 28/01/04 09:01
        ze audiofil nie bedzie sluchal MP3 czy pokrewnych na glosnikach komputerowych a jak bedzie mial dobre glosniki do wpiecia w dobry wzmacniacz to po co taka karta ?? no ale posluchac bybylo milo czegos takiego .

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. A coś Ty sie tego "Audiofila" uczepił ??? :-) , Doczu 28/01/04 09:36
          Chyba nie sądzisz że producent kieruje taką karte do audiofilskiego sektora ?

  2. na kij mi lampy , RusH 28/01/04 19:59
    kiedy na rynku nie ma normalnego przetwornika AC/CA z interfacem USB

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  3. Bezsens , Piter 28/01/04 22:45
    Takie cacko do mp3 to porażka totalna. Do tego dochodzą zakłócenia od wentyli i mnóstwa podzespołów w kompie. A wszystko zasilane brudnym prądem z trefnego zasilacza :D

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL