Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:28
 » @GUTEK@ 17:24
 » KHot 17:18
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Sherif 15:31

 Dzisiaj przeczytano
 38579 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanie dotyczace serwisów idei, chyba mam uszk tel i troche pytan;) , Franz 28/01/04 14:44
jak to wyglada? zanosze zepsyuty (chyba) 2 miesieczny telefonik a oni mi daj nowy czy czekam az sie jakis mondrala wypowie? i czy mja obowiazek dac mi ten sam tel? czy moga inny? problem jest taki ze sie czasem samoistnie wylancza - mozliwe ze bateria zwalona...

Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
Niedługo nas z ujni europejskiej
wyrzucą.

  1. mam podobnie... , Jaceqp 28/01/04 14:48
    ... tzn też podejrzewam baterię. Motorolka ładuje się całą noc - rano 3 kreski na wskaźniku baterii a ok. 14ej już tylko jedna albo i w ogóle rozładowana. Tyle że u mnie już po gwarce więc jedyne co mogą zrobić to już tylko odpłatną wymianę baterii :/

    Inna sprawa że jakimś cudem mam zblokowany odsłuch poczty głosowej.

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. no tak sie sklada , Franz 28/01/04 14:53
      ze to tez motorolka E365
      i wsumie bateria okik choc trzyma tylko 3 max 4 dni bo jak sie tel wyl samoistnie i go wloncze to znowu pochodzi pare godzin - wylancza sie jak sie go "nie dotyka" iles tam czasu np 2 godziny:((

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

  2. obawiam się, że nie dostaniesz tego samego telefonu.. , Marcel_27 28/01/04 15:26
    .. jakieś dwa lata temu mojemu ojcu zepsuł się telefon w idei - dostał w zastępstwie jakąś muzealną Nokię której bateria z zasady trzymała przez jakąś godzinkę :( No, chyba, że coś się zmieniło od tego czasu ale wątpię, że trzymają całą flotę telefonów na wymianę. Może spróbuj zadzwonić do serwisu Motoroli i spytaj czy nie możesz przekazać telefonu bezpośrednio do nich - i tak operator wysyła aparat do serwisu producenta.

    1. ale , Franz 28/01/04 15:32
      to nowiutki telefonik, czy z takimi tez postepuja w ten sam sposob?

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

      1. tak jak napisałem - dwa lata temu tak postępowali.. , Marcel_27 28/01/04 16:13
        .. zadzwoń i spytaj jak jest teraz - jeśli jest tak jak mówię, to sprawdź czy nie możesz oddać telefonu bezpośrednio do serwisu Motki- po pierwsze jest jakaś szansa że dostaniesz też motorolke na czas naprawy po drugie oszczedzasz przynajmniej dzień na przesyłaniu telefonu pomiedzy ideą a motorolą

  3. zawsze dostawałem zastępczy telefon , Darek K. 28/01/04 17:36
    na czas naprawy (w moim wypadku zawsze wymiana) Także mam już trzeciego Eryka T29s i coś przeczuwam awarię.

    Everything that has a beginning has an end

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL