Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 19:10
 » rooter666 19:09
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » cVas 18:44
 » metacom 18:42
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05

 Dzisiaj przeczytano
 41180 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Nie moge usun±ć pliku.... , garnek 28/01/04 20:17
wyskakuje mi komunikat ze plik nie mozna usunac bo jest uzywany przez inny program czy cos...a nie jest uzywany.i tak jest caly czas. rowniez z innymi plikami. dlaczego jest tak i co zrobic zeby usun±ć ? (akurat nie moge usun±ć pliku z filmem - 700 mb- beznadzieja)

  1. w trybie awaryjnym , Fantomas 28/01/04 20:22
    powienienes dac sobie rade

    .... jezeli nie wyłapałes(a¶)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  2. Z filmami robię tak ... , bursta 28/01/04 20:23
    wylogowuję system, po zalogowaniu na nowo odpalam Total Commander i wywalam plik. Skutek gwarantowany. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  3. kilka sposobów juz było omawianych w archiwum ale co mi tam , deadly 28/01/04 20:25
    zrób plik o tej samej nazwie... podmień i usuń
    total comanderem próbował
    odpalasz linuxa i kasujesz plik z partycji
    pozdro

    lubię robić nic

  4. tez czasami mam podobnie... , Adamusss 28/01/04 21:14
    ... z filmami
    uruchom film i wcisnij przycisk STOP, wylacz program i teraz probuj wywalic film..

    ... u mnie w 95% przypadkow z filmami pomaga :)

  5. moze uda sie usunac go z wiersza polecen! , Dariooo 28/01/04 21:25
    Pozdr.

    druk narzucil homo-sapiens
    linearny paradygmat percepcji

  6. Wlacz ten katalog... , tecep 28/01/04 22:26
    pracuj sobie w systemie, a potem skasuj. Win XP jakos nie wiem co robi z tymi filmami, ale je sobie bada przez troche czasu:)

    taaaaaaaaa.....

    1. kolega dobrze mowi , bagi_glogow 28/01/04 23:57
      zaznacz plik z filmem i zostaw go zaznaczonego przez okolo 30 sek. nastepnie normalnie prawm klawiszem myszy i kasuj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL